2733
2734
عنوان

دلم شوهر میخاد

2383 بازدید | 134 پست

چند وقتیه همش دلم میخواد ازدواج کنم برای خوشبخت شدنم دعا کنید 

از نوجوانی آرزوی ازدواج عالی داشتم فکر میکردم نهایتا بیست سالگی عروس شده باشم و تمام خواستگار نیست اینهمه دانشگاه رفتم که منو ببینن بپسندند بگیرن هیچ کلی دعا کردم و میکنم و دیگه خسته شدم منم آدمم دل دارم احتیاج دارم محبت میخوام تصمیم گرفتم برم پیش دعا نویس نظر شما چیه؟ ای کاش شرایط اقتصادی یه جوری بود همه جوان ها بتونن ازدواج کنن و به آرامش برسن برن خونه بخت و محبت دریافت کنن اینطوری خیلی سخت شده هیچ کس درک نمیکنه ما مجردان مایل به ازدواج بی خواستگار اگر پسر بودم میرفتم خواستگاری اما دخترم چاره چیه برای ازدواج عالی و بخت خوب نصیبم بشه به لطف الله دعا کنید برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط شبای جمعه دلم شوهر میخواد به بدبختی عاش فک میکنم پشیمون میشم دیگ

چرا جمعه حالا😶

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
منم

چه خوب یکی هست درکم کنه به هرکی میگم میگن شوهر فلان چنان بدرد نمیخوره، خودشون سن من بچه هم داشتن و ازدواج کرده بودن به من که رسید بد شده خب منم دلم میخواد ازدواج کنم شوهر کنم 

همون دلیلی که توی ذهنته😂

جالبه😂 

شبای دیگه هم میشه خوو😶

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

کلا ازدواج سخت شده

منم ۲۷ سالمه مجردم

انشالله با یه پسر خوب ازدواج عالی به زودی داشته باشی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706