2752
2734

چه خبلا دوستان خوجل من 😂😍امشب اومدم از شوق تاپیک میزنم فقط

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗

چه اسم کاربریت عجیبه

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔

شوق چی؟ کاش نصف شبی یه داستان ترسناک میزاشتن سرگرم میشدیم 

خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یوکابد اسم خواهر بزرگ حضرت موسی ع هست درسته؟

📍"واسه هرکی که خوبی بی دلیل...نتیجه ش همیشه برعکسه"  شاید این جمله رو خیلی شنیدی ولی بیخیال 😉 تو با خدا معامله کردی و نتیجه ش برای تو لااقل خوبه👌🎁🌱سعی میکنم به پستهایی که هم عقیده م نیست ریپلای نزنم تا خدای نکرده کدورتی پیش نیاد☺ از وقتی حق الناس برام جدی تر شد که یکی از مهمونهای برنامه زندگی پس از زندگی تعریف میکرد تو مدرسه با بغلدستی ش حرفش میشه و اون ناراحت میره خونه شون و این ناراحتی به مادر و حتی گلهای گلدون شون منتقل میشه و این اثر منفی رو بعنوان گناه براش ثبت کردن..پس اگر منم بلفرض اینجا حرفی بزنم و کسی رو ناراحت کنم و اون شخص عصبانیت ش رو مثلا سر بچه یا همسرش خالی کنه گناهش گردن منه😞
چه اسم کاربریت عجیبه

خاص و

خودمه۰😁😍

اسم کاربریتو چطوری این طوری کردیش 😶

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

عه یوکی

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
شوق چی؟ کاش نصف شبی یه داستان ترسناک میزاشتن سرگرم میشدیم 

خوبه بارداری ها 😂😂😂

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔

بنظرتون بحث چی باشه اسمم تک خاص هم عجیب ۰😍😁

خوبه بارداری ها 😂😂😂

ما از اون لوساش نیستیم اخه😎

خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

چه اسم کاربری عجیبی فکر کردم رباتی

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
عه یوکابد سلام.خوبی؟سال ۹۵ که تازه عضو شده بودم چقدر باهم میخندیدیم.دلم برای بچه های قدیم تنگ شده بو ...

عزیزم اسمت چط بود😍😁

2706