2733
2734
عنوان

بارداری

123 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها

۲۳ سالمه دو سال و خورده‌ ای هس ک ازدواج کردم قبلش جلوگیری طبیعی داشتیم بدون قرص فقط ۱ ماهی قرص ال دی واسه رفع کیست خوردم 

۵ ماهی هس اقدامم به بارداری سونو واژینال دادم اوکی بود دکتر زنان ازمایشامو دید فقط،گف تنبلی جزئی داری فقط ورزش کن گفتم قرص بده نداد گف جزئیه با پیاده روی رفع میشه پیاده روی میکنم متفورمین مصرف میکنم ولی حامله نمیشم

ماه قبل ۲۳وم عادت شدم اين ماه ۲۴وم نمیدونم چ روزایی باید اقدام کنم اضافه وزنم ندارم اوکیم

دکتربهم گف کیت بگیر ۱۶.۱۸.۱۴ ام بزن ولی بلد نیسم میشه بگید چجوریه

بعدش تورو. خدا بگید چی بخورم چیکار کنم واسه بارداری ناامید شدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از روز 13 پریودیت هرروز ساعت 12ظهر کیت مدیکور بزن هروقت دو خط پررنگ شد تا سه شب هرشب رابطه داشته باش البته رابطه عمیق و سجده مانند😁 البته بهتر بود همسرتم یه ازمایش اسپرم بده

من پنج ساله ولی بازم ناامید نشدم تو که ایشالا زیر یه سال مامان میشی نگران نباش صبر داشته باش من اینقدر زخم زبون شنیدم از بقیه که اگه تو گوشم میزدن قلبم اینقدر نمیشکست ازشون نمیبخشمشون 😭😭😭😭😭😭😭

هیچی فقط بیخیال شو استرس مانع بارداری میشه دقیقا ماهی که انتظار نداری باردار میشی

استرسمم زیاده ولی ی مدته بیخیال ولی دلم بچه میخواد همه میگن چرا نمیاری دلم گرفته

هم نظر بودیم جالبه شما چند وقت بعد بارداری حامله شدی

اره هم. نظر بودیم من سه ماه اقدام بودم همش استرس داشتم که چرا حامله نمیشم دقیقا ماه چهارم مریض شدم سرما خوردگی شدید داشتم رفتم دکتر کلی بم دارو و سرم خشک کننده قوی زد بعد یه هفته موعدم رسید ولی پریورد نشدم بعدش در کمال تعجب فهمیدم باردارم 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از روز 13 پریودیت هرروز ساعت 12ظهر کیت مدیکور بزن هروقت دو خط پررنگ شد تا سه شب هرشب رابطه داشته باش ...

میشه کامل توضیح بدی بمن گف روز ۱۴.۱۶.۱۸ام بزن ولی من نفهمیدم کامل بگو چیکار کنم 

استرسمم زیاده ولی ی مدته بیخیال ولی دلم بچه میخواد همه میگن چرا نمیاری دلم گرفته

به حرف مردم کار نداشته باش فقط ارامش داشته باش انشلا به همین زودیا باردار میشی

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پنج ساله ولی بازم ناامید نشدم تو که ایشالا زیر یه سال مامان میشی نگران نباش صبر داشته باش من اینق ...

ارع ب خدا همش میگن فلانی حاملس یا فلانی میگه عروست حامله نیس آدم دلش میشکنه

2706