2737
2734

با اشک مینویسم دیگه یک ماه پیش دخترم مریض شد گفتم خوب سرماخورده تا الان سه چهار بار دکتر رفتم سرفه های شبانه ی ناجوری داشت که خداروشکررر قطع شد ولی سرفه های خشک روزش باقی مونده از عصر به بعد از ته حللللقش چنان سرفه میکنه که میخواد کنده بشه حلقش ..... درمونده شدم چه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم ان شاء الله به زودی خوب میشه

نگران نباش

این ویروس خیلیا رو درگیر کرده، یه مقدار طول درمانش بلنده

فقط سعی کن داروهاشو مرتب بدی، مایعات گرم و میوه و غذای سالم بخوره ان شاء الله خوب میشه. 

پارسال بچم اينجوری شد ۲۰ بار دکتربردیم فایده نداشت شبا کلی سرف می‌کرد هوام الوده 

اخرش بردم دکتر ریه یه اسپری داد

گفت برای جلوگیری از اسم

خوب شد

ولی چند روزه باز شروع کرده بسرفه کردن

دکتر گفت ویروسه ولی میدونم از ریه هاشه

میدونم روزای قشنگ از راه میرسن..نی نیم سالم به دنیا میاد .. مامانم صحیح و سالمه و بغلش میکنه ... صدای خنده هامون فضارو پر میکنه... 🙏یا من اسمه دوا و ذکره شفا.امّن یُجیب مضطراذا دعاهُ و یکشف السو 🙏لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین 🙏🌺اللهم صلی علی محمد وال محمد🙏🌺
2740
سرفه هاشون چجوریه؟ چند وقته مریضن؟ چی میخورن دارو

همین هفته مریض شدن شربت پروسپان 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
عزیزم ان شاء الله به زودی خوب میشه نگران نباش این ویروس خیلیا رو درگیر کرده، یه مقدار طول درمانش ب ...

اخه دارو اسپری داره فقط بخدا درمونده شدم . فکر میکنم فقط بچه من اینجوریه اخه این ویروس چیه بچم حلقش کنده شد

بچهام منم سرفه میکنن شبا بیشتره ویروس لعنتی 

ویروسه؟

بچه منم فقط و فقط سرفه میکنه اونم نه خیلی گاهی

دکترم گفت ویروسه ولی مطمئن نیستم ویروس باشه

میدونم روزای قشنگ از راه میرسن..نی نیم سالم به دنیا میاد .. مامانم صحیح و سالمه و بغلش میکنه ... صدای خنده هامون فضارو پر میکنه... 🙏یا من اسمه دوا و ذکره شفا.امّن یُجیب مضطراذا دعاهُ و یکشف السو 🙏لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین 🙏🌺اللهم صلی علی محمد وال محمد🙏🌺
اخه دارو اسپری داره فقط بخدا درمونده شدم . فکر میکنم فقط بچه من اینجوریه اخه این ویروس چیه بچم حلقش ...

حوله گرم کن بذار روی سینش

ابجوشه نبات بده وقتی سرفه میکنه

من اینکاررو میکردم 

ویروسه؟ بچه منم فقط و فقط سرفه میکنه اونم نه خیلی گاهی دکترم گفت ویروسه ولی مطمئن نیستم ویروس باشه

ویروسه همه گرفتن 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
پارسال بچم اينجوری شد ۲۰ بار دکتربردیم فایده نداشت شبا کلی سرف می‌کرد هوام الوده  اخرش بردم دک ...

اسپری اسمش چیه کی ها میزنی چند وقت زدی خوب شد دختر من دوتا اسپری میزنه

اخه دارو اسپری داره فقط بخدا درمونده شدم . فکر میکنم فقط بچه من اینجوریه اخه این ویروس چیه بچم حلقش ...

نه عزیزم خیلی از بچه های فامیل ماعم اینجوری شدن، از بچه شیش هفت ماهه تا 9 ساله... 

و اونا هم طفلکیا هم شدید بود بیماریشون هم طولانی مدت... هرکدومو چندبار دکتر بردن و کلی سرفه و تب و... اما الحمدلله الان بهترن. 

یه مقدار درمانش طول میکشه فقط سعی کن مواد مقوی بهش بدی و جلو سرما نبری. 

روحیه تونم بالا ببرین، باهم کارتون ببینین بازی کنیدو... روحیه تون خوب باشه ان شاء الله اونم زودتر خوب میشه

2706