2737
2739
فقط باید ۳روز اول پریود مصرف بشه ،مصرف زیادش دیواره رحم نازک می کنه

واقعا خوب شد نخوردم من از روز دوم تا دیروز  ششم خوردم ،😓

آخه تو گوگل یه جا زده بود تا روز اقدام  فکر کردم بیشتر بخورم تاثیرش بیشتر ممنونم خدا خیرتون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا خوب شد نخوردم من از روز دوم تا دیروز  ششم خوردم ،😓 آخه تو گوگل یه جا زده بود تا روز اقد ...

صبحا ناشتا دارچین دم کن بخور هم خودت هم شوهرت فلفل سیاه بخورید ،شستشو واژن با جوش شیرین انجام بده ،هرروز موز وتخمه بخور اناناس ونارگیل وتوت فرنگی خیلی خوبه حتی روزی یه تکه بخوری ،چیزای ترش نخورید ،هرروز چای با زنجفیل تازه بخور ،شوهرتم ریشه کاسنی بخوره ناشتا کاکوتی خیلی دیگه هست،نونم فقطسنگک بخورید خودت صبحونه فقط عسل ،شوهرت مرغ نخوره 

2728
صبحا ناشتا دارچین دم کن بخور هم خودت هم شوهرت فلفل سیاه بخورید ،شستشو واژن با جوش شیرین انجام بده ،ه ...

ببخشید من ولی زیاد دم نمی‌کردم اندازه نصف قاشق غذای خوری یا کمتر یه لیوان میشد ...اندازه نرمالش چقدره 

صبحا ناشتا دارچین دم کن بخور هم خودت هم شوهرت فلفل سیاه بخورید ،شستشو واژن با جوش شیرین انجام بده ،ه ...

سه ماه حدودا لبنیات خیلی کم شده هر دو تامون ...یه مدت عرق کاسنی میخورد الان پودر کاسنی عطاری داشت به صورت قرص گرفتم مرتب میخوره ..شب ها چایی دارچین و زنجبیل ...فلفل سیاه تو غذا ..‌عسل وموز هم میخورد ..ولی مرغ باز خیلی می‌خوریم بیشتر غذاهامون با مرغ ،🥺🥺😓

2738
سه ماه حدودا لبنیات خیلی کم شده هر دو تامون ...یه مدت عرق کاسنی میخورد الان پودر کاسنی عطاری داشت به ...

لبنیات کامل حذف کنید ،عرق کاسنی خوب نیست فقط ریشه کاسنی ،هرشب ویتامین ای بخور ،شوهرت زینگ پلاس مخصوص آقایان یا قرص های الکارنتین و جنسینگ  ،خودت میتونی مرغ بخوری ولی برای شوهرت بوقلمون بگیر یاشتر وشتر مرغ ،کمربند شتر کمرت همیشه ببند جوراب بپوش بدنت گرم نگه دار ،بعد پاک شدن تا زمان تخمک گذاری هم رابطه نداشته باشید ،شوهرت لباس زیر تنگ وشلوار تنگ نپوشه دوش آب گرم نگیره استخر وسونا نره ،تاجایی که یادم بود برات نوشتم 

لبنیات کامل حذف کنید ،عرق کاسنی خوب نیست فقط ریشه کاسنی ،هرشب ویتامین ای بخور ،شوهرت زینگ پلاس مخصوص ...

ببخشید فقط اینجا بهم گفتن اسپرم نباید بیشتر از سه روز بمونه بعد من گیج شدم منظورتون از رابطه اقدام یا کلا حتی رابطه با جلوگیری هم نباشه 

ببخشید فقط اینجا بهم گفتن اسپرم نباید بیشتر از سه روز بمونه بعد من گیج شدم منظورتون از رابطه اقدام ی ...

این رژیم خواهرم بوده الایه گل پسر داره  ،اصلا بعدپاکی رابطه نداشتن تاشب تخمک گذاری اسپرمی ازبدن خارج نشده