2737
2739
عنوان

الان یک نفر کاربری جدید زده بود که فقط منو نفرین کنه!

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 48 پست

تاپیکش کو؟

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...

احتمالا همون کاربری که اون سری شاتش رو گذاشتی بوده

لینک ناشناس:  https://harfeto.timefriend.net/17100942095435  / کاربری @فلفلی_قلقلی @fatemeh_panda  @فاطمه_قلقلی و @فاطمه_پاندایی هستم /۳ اصل زندگی:اراده/صبر/تفکر❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترکید تاپیک  ولی بی نهایت نفرین کرد  و گفتش که ازت کینه داشتم نشد سری قبل جوابتو بدم&nbs ...

بیخیال بابا نفرین همش به خود ادم برمیگرده

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2731
ببین چقدر براش مهمی  😄😄😄😄 بخند عزیزم

منم اتفاقا فقط خندیدم 

حتی گفتم اگه حقم بوده اوکی 

چون واقعا این میزان تنفر  برام قابل درک نبوده و نیست 

من این کاربری و از قبل داشتم و بعدش کلا رمزشو فراموش کردم حتی یادم رفت این کاربری و دارم و چنین دلنوشته های رو به اشتراک گذاشتم. من فحش متاسفانه زیاد میدم ولی ازتون میخوام که جایی فحش دادم نترکونیدم چون میخوام این کاربریو داشته باشم و هرچندسال یه بار بیام و دوباره دلنوشته هامو بخونم و با دوستان گپ بزنم. یه فحش دیگه سخت نگیرید.
چرا دلیلش چیه؟؟ 

گفتش که با کاربری قبلیم قضاوتم کردی 

منم گفتم میشناسمت ولی الان شک کردم 

چون با هیچکس به اون شکل بحث نکردم که بخواد اینجوری نفرینم کنه

من این کاربری و از قبل داشتم و بعدش کلا رمزشو فراموش کردم حتی یادم رفت این کاربری و دارم و چنین دلنوشته های رو به اشتراک گذاشتم. من فحش متاسفانه زیاد میدم ولی ازتون میخوام که جایی فحش دادم نترکونیدم چون میخوام این کاربریو داشته باشم و هرچندسال یه بار بیام و دوباره دلنوشته هامو بخونم و با دوستان گپ بزنم. یه فحش دیگه سخت نگیرید.
کجا کی کو

ترکید تاپیک 

چیزی گفتید؟

گفت به کاربری قبلیم حرف زده بودی 

معرفی نکرد خودشو

2740

مگ چیکارش کردی؟ 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
چرا ؟!ازش نپرسیدی ؟! 

نه 

گذاشتم حرفاشو بزنه 

حتی گفتم اگه حقم بوده اوکی نفرین کن 

براش ارزوی ارامش کردم 

تو شکلات فرانسوی نیستی؟ شبیه اونی

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
گفت به کاربری قبلیم حرف زده بودی  معرفی نکرد خودشو

خدا بزرگه غصه نخورید.خداهممون روببخشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

یه کامنت الان پاک شد

چرا ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چرا

نگفت 

گفتش که کاربری قبلیمو قضاوت کردی

اون از همه ی ماها بیکارتره😅

اره همین 😂

2706