2737
2739
عنوان

چت در متاهلی

611 بازدید | 62 پست

بچها من با شوهرم مشکل داریم.خیلی قهر و بحث داریم بعد اون کم حرف میزنه و میدونم که گاه وقتی با دخترا چت میکنه.ولی نمیدونم در چ حده

منم چون بهم توجهی نمیکرد امروز ی پیام بهش دادم که بیدارم بیا تل. که بعد بخونه بگم اشتباهی دادم و در واقع به شک بندازمش..

ادامش میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعد دید پیامم رو.گفت قضیه چیه.گفتم چی.گفت پیامت..گفتم آها اشتباه شده

گفت کی بوده گفتم دوستم.گفت لازم بود بگی بیدارم.گفتم آره خب پیام داده بود خواب بودم

ولی متوجه شده که شک کرده ولی دیگه نپرسید.چون خودش هم بدش میاد من چیزی ازش بپرسم

2738

واسه امضا م دعامیکنین!!دعامیکنین تابرج۳‌سال۱۴۰۳توحونه خودمون باشیم ‌ب سلامتی وخوشحالی وماهم خونه داربشیم!!مرسی ازتون خیردنیاواخرت نصیب تون شه الهی 

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

بعد که یخورده گذشت رفت بخوابه منم دراز کشیدم پیشش گفتم اگه من با پسر چت کنم تو مشکلی داری.

گفت واسه پیامِ امروزت میگی.گفتم حالا هر چی.گفت بگو امروز بوده یا نه.گفتم آره.گفت فهمیدم خر که نیستم

گفتم پس فهمیدی پس مشکلی نداری