2733
2734

بچه ها من الان ۱۹ هفته هستم ولی تکون های نی نی مو اصلا نمیفهمم شکمم بزرگ نشده قشنگ سفت نشده.فقط وقتی ب کمر میخوابم دست میزنم سفته

ولی یخورده چاقم‌نمیدونم بخاطر اونه

خدا جونم نی نی تو دلمو ب تو میسپرم سالم بیارش تو بغلم🙏🧿❤

منم بيست هفتمه دكتر گفت هنوز زوده 

البته من جديدا خيلي كم گاهي وقتا حس ميكنم

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

صبر داشته باشش عهه 😑   بزودی حسش میکنی

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
دوس دارم بفهمم هر روز تکون بخوره خیالم راحت شه سالمه..کاش زودتر تموم شه☹

الان نسبت به اب دروش کوچیکه وتکوناش تواب دورش خنثی میشه وتو زیاد متوجه نمیشی باید بزاری بزرگتر بشه که بتونی حسش کنی

لبخند به همه قشنگی ها ارامش میاره 
الان نسبت به اب دروش کوچیکه وتکوناش تواب دورش خنثی میشه وتو زیاد متوجه نمیشی باید بزاری بزرگتر بشه ک ...

مرسی عزیزم این فسقلی تا ب دنیا بیاد من پیر شدم

خدا جونم نی نی تو دلمو ب تو میسپرم سالم بیارش تو بغلم🙏🧿❤
مرسی عزیزم این فسقلی تا ب دنیا بیاد من پیر شدم

استرس که داشته باشی بیشتر برا بچت سمه سعی کن ارامش زیاد توبارداریت داشته باشی ،بعد بدنیااومدنش اونم کولیک کمتر داره وکمتر اذیت میشین

لبخند به همه قشنگی ها ارامش میاره