2733
2739

نمره چشم دوخترم مثبته۵سالسه. دکتر براش عینک نوشت  الان عینک گرفتم اوردم ولی علامتEکشیدم رو وایتبرد. با عینک نمیبینه ولی بدون عینک میبینه!!!!میگم این کدوم وره عینکو میکشه پایین میگه😐😐من الان چه غلطییییی کنم 🥲

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖

اگه عینک رو زده و بعدا از چشمش میارتش پایین میگه هیچی نیست الکی اینطوری میکنه

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم بدون عینک کورم

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2731

خب ممکنه نزدیک بینیش مشکل داره ، خود من برا خوندن کتاب و دیدن گوشی عینکمو بر میدارم . برا رانندگی می‌زنم !☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
اگه عینک رو زده و بعدا از چشمش میارتش پایین میگه هیچی نیست الکی اینطوری میکنه

اخه عاشق عینکشه سفارش داده بودم هرروز میگفت کی میزیم بگیریم الانم زده نشسته😂ولی میگه علامتارو نمیبینم😐😂هم خندم گرفته هم چریم موندم بخندم یا گریه کنم

برید پیش ی بینایی سنج دیگ احتمالا شماره عینکو چشمش باهم جور نیسن اگ بازم عینک قبلیو تایید کرد طوری ...

دوتا دکتر بردم دکتر نعمت اللهی فوق تخصص چشم پزشک کودکان و دکتر صالحپور. نعمت اللهی یه نمره کمتر از صالحپور تشخیص داد منم همینو گرفتم گفتم چون اولین عینکشه اینو بگیرم بهتره  باید الان با عینک بهتر میدید پس چرا بدترشده میگه نمبینم علامتارو😐

2740
اخه عاشق عینکشه سفارش داده بودم هرروز میگفت کی میزیم بگیریم الانم زده نشسته😂ولی میگه علامتارو نمیبی ...

🤣🤣🤣دوباره ببرش دکتر 

🤣🤣🤣دوباره ببرش دکتر 

فکر کنم نمره بالاداده امروز خودم دوتا تست کرذم نمره یک خوب دیدم۲ونیم زدم دیدم همه جا تاره ۹میل هزینه کردم 🥲

خب ممکنه نزدیک بینیش مشکل داره ، خود من برا خوندن کتاب و دیدن گوشی عینکمو بر میدارم . برا رانندگی می ...

دکتر دوربین تشخیص داده😐

خب شاید صالحپور درست تشخیص داده

خب نمره چشم نعمت اللهی۴تشخیص داده صالحپور۵ من الان ۴گرفتم  در کل پنج هم باشه با عینک نمره شماره چهارنباید بهترببینه؟🤔۴

خب نمره چشم نعمت اللهی۴تشخیص داده صالحپور۵ من الان ۴گرفتم  در کل پنج هم باشه با عینک نمره شماره ...

ن من خودم عینک میزنم یکیش ۱ یکیش ۱.۷۵

با عینک دوستم ک ۰.۵ و ۰.۷۵ میزنه نمیبینم تاره

ن من خودم عینک میزنم یکیش ۱ یکیش ۱.۷۵ با عینک دوستم ک ۰.۵ و ۰.۷۵ میزنه نمیبینم تاره

اها میرم پیش دکترش ببینم چی میگه