2733
2734

تازه رفتم تو ماه نهم انگار سیر نمیشم

چیکار کنم کمتر بخورم

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
خوراکی کم کالری دم دستت باشه اونارو بخوری عناب، بادوم، کاهو، کرفس، خیار اینجورچیزارو بخور احتمالا ...

اره فک کنم استرس دارم 

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره فک کنم استرس دارم 

ببین استرست از چیه عزیزم رفعش کن، اگرم کاری از دستت برنمیاد به مغزت بگو فعلا برا این موضوع کاری از من برنمیاد انقد نیا تو فکرم، تاثیر داره

اهنگ بزار، پیاده روی برو، فیلم ببین، خودتو سرگرم کن تا ارامش پیدا کنی عزیزم

ببین استرست از چیه عزیزم رفعش کن، اگرم کاری از دستت برنمیاد به مغزت بگو فعلا برا این موضوع کاری از م ...

پیاده روی روزی یک ساعت دارم

انگار استرس ماه آخره 

ممنون عزیزم بابت انرژی مثبتت❤️

پیاده روی روزی یک ساعت دارم انگار استرس ماه آخره  ممنون عزیزم بابت انرژی مثبتت❤️

فدات

امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و یه نینی باهوش و خوشگل به دنیا بیاری😍😍

راستی عزیزم اگه قراره سزارین بشی و میخوای خودت به بچه ت شیر بدی از ده روز قبل زایمانت شروع کن ماساژ دادن که شیر بیاری، حتی بدوشی بزاری یخچال هم خیلی خوبه موقع زایمان میدی به نوزاد و راحتتری

چون کسایی که سزارین میکنن یه هفته ده روز طول میکشه تا شیر بیاد، اینکاری که گفتم رو پزشکای اروپا میگن که انجام بدن تا برا شیردهی مشکلی نداشته باشن و راحت باشه، اینجوری مجبور نمیشی شیرخشک بدی و بعدشم که ممکنه نوزاد سینه رو پس بزنه دیگه اتفاق نمیوفته❤️

2740
فدات امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و یه نینی باهوش و خوشگل به دنیا بیاری😍😍 راستی عزیزم اگه قر ...

اره زایمانم سزارینه

😍😍واقعا؟

نمیدونستم میشه

اخه میگن سینه ها رو تحریک نکنید باعث زایمان زود رس میشه

اره زایمانم سزارینه 😍😍واقعا؟ نمیدونستم میشه اخه میگن سینه ها رو تحریک نکنید باعث زایمان زود رس ...

اره عزیزم یکی از اشناهامون سوئده ایشون تعریف میکرد

من این چیزی که میگید رو نشنیده بودم عزیزم، ولی فکرنکنم یه هفته قبل زایمان اینکارو کنید و شیردوش بزنید مشکلی ایجاد کنه، بازم از دکترتون سوال کنید خیالتون راحت تر باشه❤️

اره عزیزم یکی از اشناهامون سوئده ایشون تعریف میکرد من این چیزی که میگید رو نشنیده بودم عزیزم، ولی ف ...

ممنون عزیزم از راهنماییت😘