2737
2734
عنوان

همکارحسود رومخ

95 بازدید | 8 پست

عزیزان تابه حال گرفتار همکارحسودی شدید که در ظاهر باهاتون خوبه ولی پشت سرتون همش شر درست میکنه؟ مثلا ارباب رجوع را برعلیهتون تحریک میکنه یا گزارش غلط درموردتون به رؤسا میده؟

چکار کنم با این آدم؟؟هرروز باید جوابگو باشم. خسته شدم

ندیدم که قویی به صحرا بمیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره داشتم ی دعوای حسابیییی راه انداختم ع.وضی نشست سرجاش بی خاصیت

خوبش کردی. البته این آدم خیلی آب زیرکاهه. انقدر ظاهرشو مظلوم میگیره و بقیه را به جون من میندازه. مثلا به یه آدم مشکل دار میگه خانم فلانی هنوز کارتونو تموم نکرده؟چرا؟ بعدش اون آدم دیوونه فکرمیکنه خانم فلانی بدبخت خیلی کند و بیعرضه است و داد وبیداد راه میندازه -بیشتروقتا خانم فلانی منم

برو با مدیریت در موردش صحبت کن که بهش تذکر بدن بدونه حرفش خریدار نداره زیر آب زمین کم میشه

به مدیران میگم. اونا میگن مهم نیست. ولی منم که هرروز باید جوابگوی مردم عصبانی و تحریک شده باشم

منم چندماهه دارم همینکارو میکنم

موضوع اينه من باورم نميشد ، يعني هي ميگفتم خودش كه كم نداره تو چيزي چرا بايد به من حسودي كنه ، يا من كه باهاش خوبم چرا بايد حسودي كنه ، يا بيمارا حسودي ميكنن و از اين بهانه ها ... الان كه دارم مرور ميكنم ميبينم نخيررر  حسودي بُوده واقعا 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
2740
موضوع اينه من باورم نميشد ، يعني هي ميگفتم خودش كه كم نداره تو چيزي چرا بايد به من حسودي كنه ، ...

بله منم فکر نمیکرزم حسود باشه تا اینکه یه روز  گفت من دانش تو را ندارم ولی از تو موفقترم. اینجا بود که فهمیدم حسوده