2733
2734

یکی ازبرادرشوهرام بتمن لجه هرسری ۴۰ نفرمهمون برمیدارد میاره خونه ما .چیکارکنم که الان که خونه اون یکی جاریام دعوتم همه رو شام میاره خونه من؟هفته پیش دعوتم کرد همین جاریم نرفتم ایبارشوهرم میگه زشته بریم ولی من واقعا سختمه 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی چی؟؟ مهمونا رو میاره خونه شما؟؟

اره احمق .مثلا خونه برادر دیگرش دعوتیم جلو همه میگه خب دیگه شام مهمون میایم خونه شما شوهرمو روش نمیشه جلو خانوادش چیزی بگه 

اول حرف بنداز بگو شام جایی دعوتی یا زود پاشو بگو شام جایی هستیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نفهمیدیم چی شدینی خونه جاریت دعوتی بعد برادرشوهرت برمیداره میاره خونه توشام مگ میشه مگ داریم

نه مثلا ما برا نهاردعوتیم میگه خب واسه شام همه میایم خونه شما .شوهرمو خجالتیه روش نمیشه چیزی بگه بارها اینکارو کرده دیگه خسته شدم 

2738
اول حرف بنداز بگو شام جایی دعوتی یا زود پاشو بگو شام جایی هستیم

خب جلو کنه نمیگه بین مردان میگه یهو میبینم شوهرم میگه بیا بریم که شام خونه مان .چندبار بخاطرش باشوهرم دعواکردم دیگه خسته شده الان گف بپزم من خودم اینقدبدبختی دارم نمیتونم بشینم فک کنم کی شام میاد کی نمیاد 

2706