2733
2734
عنوان

دنیا چرا همچیزش برعکسه اخه چرا

80 بازدید | 12 پست

تنهام از نظر عاطفی و روحی خیلی تنهام بیاین دردو دل کنیم 

خیلی دلم گرفت از دسته شوهرم امشب حس میکنم بازنده ی زندگی منم و الان حس پوچ بودن میکنم 

من هنو ازدواج نکردمو حس پوچی میکنم دیگه بعدش چی میشه خدا میدونه😑

اره واقعا مواظب اجساساتت باش حتی بیشتر از جسمت قدر روحیه الانتو هر چقدرم بد باشه بدون و با هر حسی عوضش نکن و بخاطر کسی خودتو عوض نکن از هر نظر

خواهرانه بت گفتم امیدوارم متوجه شده باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره واقعا مواظب اجساساتت باش حتی بیشتر از جسمت قدر روحیه الانتو هر چقدرم بد باشه بدون و با هر حسی عو ...

دقیقا میدونم عزیزم عمرا خودمو واس کسی عوض کنم هم قدر جسممو میدونم هم‌ روحم ولی اوضاع جوریه ک همه حس پوچی میکنن چ متاهل چ مجرد 

شما چیشده دلت از چی پره🥲

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰
دقیقا میدونم عزیزم عمرا خودمو واس کسی عوض کنم هم قدر جسممو میدونم هم‌ روحم ولی اوضاع جوریه ک همه حس ...

فک نکنم شما بتونی درک کنی ولی چون پرسیدی میگم 

ینفر برای من داره میمیره همون درد عشق و چندین ساله منتظر منه با وجود اینکه من بچه دارم ولی بازم امید داره ب من میرسه

از طرفی من هر کاری میکنم رابطه بین شوهرمو من خوب نمیشع و من همش در حال کمبود محبت و عقده محبت دارم واقعا امشب فهمیدم دنیا برعکسه 

اون اونطوری من اینطوری البته با شوهرم دوست بودیم و ازدواج سنتی نبوده

امشب واقعا ب این رسیدم دیگ نمیتونم تحمل کنم چون من احساسی هستم و ادمای سرد و مغرور و نمیتونم تحمل کنم 🌸

فک نکنم شما بتونی درک کنی ولی چون پرسیدی میگم  ینفر برای من داره میمیره همون درد عشق و چندین س ...

من از ازدواج واسه همینا میترسم ک آخرش پشیمون بشم عزیزم انشالله رابطتت با شوهرت خوب بشه و اون شخص از ذهنت بیرون بیاد جات نیسم ولی میدونم سخته🫠

میشه بگی چرا پس با اون عشق اولی ازدواج نکردم پس شما که میگی هنوز داره با وجود ی بچه میمیره واست

نشد خیلی تلاش کردیم اینه ک میگن قسمت نیست واقعا نبود البته من اون موقع کوچیک بودم ولی بازم تلاشمو کردم راستش انقدر پیچیده و عاشقانس داستانه من ک میشه ی رمان نوشت ولی خب یاداوریش سخته

نشد خیلی تلاش کردیم اینه ک میگن قسمت نیست واقعا نبود البته من اون موقع کوچیک بودم ولی بازم تلاشمو کر ...

عخی عزیزم ناراحت شدم واست  انشالله روزای خوب واسه هممون زودتر بیاد🥲