2733
2739

من که سهام عدالت ندارم ، چون موقعی که ثبت نام کردن پدرم نرفت برای ثبت نام ، فکر کنم دوره احمدی نژاد بود ، ولی این خبر رو دیدم گفتم بگم اونایی که دارن خوشحال بشن . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا

فک کنم ۶۰۰ ۷۰۰ نهایتا اگه سهامت ۱ میلیونی باشه ۱و۳۰۰  ۱و۴۰۰

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740

کی میریزن گیرم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اگ ده ملیون بدن من میرم کره ماه

منم همینطور😂😐

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
مگ قراره بدن؟

بله اخر اسفند

هفته اخر

مثل پارسال تو دو مرحله میدن دیگه

شب یلدا و هفته اخر اسفند

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔