2752
2734

امشب دکتر بعد از دیدن جواب ازمایش اسپرم و سونوی همسرم اب پاکی رو ریخت رو دستمون😔

گفت با روش طبیعی اصلا توقع بارداری نداشته باشین و مستقیم برین ای وی اف تا سنتون کمه

خیلی حالم بده خودمو همش به اون راه میزنم تا شوهرم فکر نکنه خیلی ناراحتم ولی از درون دارم منفجر میشم😔

خب این همه زوج ک با این روش باردار شدن چی میشه مگه،تازه دو قلو میشن اکثرا 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ناراحتی نداره که
الان خیلیا هستن که طبیعی باردار نمیشن و ای وی اف انجام میدن
غصه نخورین...
مهم اینه که ره حل داره...

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃

واسه هزینه مشکل داری؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خب این همه زوج ک با این روش باردار شدن چی میشه مگه،تازه دو قلو میشن اکثرا 

نگرانم و میترسم

از پروسه ی سنگین و طولانیش از اینکه ایا جواب میگیرم اصن یا نه و خیلی چیزای دیگه😔

نگرانم و میترسم از پروسه ی سنگین و طولانیش از اینکه ایا جواب میگیرم اصن یا نه و خیلی چیزای دیگه😔

چند ساله اید

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

الهی خب عزیزم اونم یه راه برا باردار شدنه

خداروشکر انقد علم پیشرفت کرده که بتونی با این شرایط باردار بشی

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان من ۲۵ سالمه ۱ سال 7ماهه عروسی کردم الان۴ ماه هست باردارم ناخواسته بوده ولی الان عاشقشم از وقتی صدای قلبشو شنیدم خداروشکر میکنم بخاطر هدیه ای که خدا بهم داده   
2706