2733
2734
عنوان

دعوای خانوادگی

235 بازدید | 24 پست

من قرار بود از مهر که با دوست هام یه مسافرت 3 روزه بریم 

بعد یدفعه نزدیک به عید که شد خانواده هم گفتن بریم قشم خرید کنیم منم راضی بودم 

متاسفانه زمان دوتا مسافرت خیلی نزدیک بهم شد 

مامانم و بابام میگفتن نرو بیا خودمون میخوایم بریم قشم 

ولی مسافرت با دوست یه چیز دیگه است من قبول نکردم و اینا 

بهشون گفتم خوب من برم 3 روزه هم میخوام برم شما خودتون برید قشم کاری به من نداشته باشید 

مامانم میگفت نه دیگه اگه تو بری ما رو نمیبره بابات قشم 

بعد امشب که رفتنم قطعی شد مامانم کلی بهم حرف های بد زد گفت خودخواهی آدم خودخواه اینطوریه و اونطوری خاک تو سرت کنن شعور نداری 

حالا نمیدونم مشکل از من بوده یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پدرت کلا مسافرت نمیبره؟

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

خب دوست نداره بری

شاید دل نگرونته مادرا همیشه این حسو دارن ابراز کردنشون متفاوته منم  وقتی به مادرم میگم با دوستام میرم کافه یه جوری واکنش نشون میده هم موافقه هم مخالف

شایدم نبودنت مانع رفتنشون بشه

میبره میگه دیگه تو بری وقت نمیبره

متوجه نشدم .. وقت نمیبره یعنی چی؟.. شما اگه نباشی نمیبره؟..

چون از حرفای مادرت اینطوری معنا شد که مسافرت نمیرن و دلشون خیلی حال و هوا عوض شدن میخواد

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2706