2737
2734
عنوان

میشه بیاید،

67 بازدید | 8 پست

دو بچه ۲ و ۸ ساله دارم،  ۱.۵ ساله قبل حس کردم خیانت میکنه و ۱ ماه فهمیدم تمام احساسم درست بوده با یک زنی که از خودش ۱۰ سال بزرگتره، در صورتی که به همه میگفت روانیه شکاکه، اون روز صبح که شماره و پیام ها عکس ها داخل گوشیش دیدم اعتراف کرد و ... ولی خیلی به من فشار اوموچد خیلی گریه کردم و بی تابی کردم اما غروبش اومد و پا روی پا انداخت گفت منظورش رابطه کاری بوده و من مشکل دارم و روانیم، گذاشت رفت نه تلفن جواب میدادنه خونه میومد نه پول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دلم می خواد اما میترسم

کاش بتونی با یه مشاور صحبت کنی خیلی کمک کنندست

با یه وکیل خوب و دلسوز

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
از آینده بچه ها میترسم

حتی اگه جدا نشی مدام ذهنت درگیر‌اینه که الان بیرونِ نکنه کنار کسی باشه !  نکنه کسی توی زندگیشه و .....

همیشه این ترس و وحشت همراهته

ولی اگه راهتو با وجود سختیاش جدا کنی میتونی بدون استرس و فشار روانی و ترس از خیانت زندگیت رو ادامه بدی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2738