2733
2739

نمدونم 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاالله که راست نباشه وقتی ده درصد به حقوق ها اضافه میشه اجناس ۲۰۰ درصد گرون میشن ، دیگه وقتی اینق ...

مال همین امسال بوده

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶

هر اندازه بره بالا صد برابر همه چی رو گرون میکنن پول شده باد هوا باید با فرغون برای خرید کنی بی ارزش ترین پول مال ماست....

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر یادگاری که در این گنبد دوار بماند...حضرت سعدی        Mona & Alison    married in 5/۱۲/۱۴۰۲
نه.همسر من یکی از این ارگان ها هست .جایگاه و سطح سوادشم بالاست.سابقه کارشم ۱۳ ساله .ولی از حداقلی که ...

همسرتون رسمی هستن؟

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
2740
پدر من انرژی اتمیه حقوقش از حداکثری که زدی بیشتره

حتما سمت خیلی بالایی دارن

شغلشون خیلی سخته ؟

بله رسمی هم هستند ‌‌. بعد تو فیش حقوقی مبلغ ۱۰ میلیون از حداقل حقوق کمتره ...و گرنه با احتساب کسورا ...

چه بد! خوشحال شدم فکر کردم بالاخره داره اوضاع کمی بهتر میشه

حتما سمت خیلی بالایی دارن  شغلشون خیلی سخته ؟

نه اداریه شغلشون تو آزمایشگاه و قسمت هسته ای نیست 

انرژی اتمی بخش بخشه هر قسمت برای خودش بازنشستگی رفاه و … جداگانه داره 

پدر من رییس اداره بازنشستگی یکی از این قسمتا تو امیرآباده 

اما هیئت علمیه 

بعد به بازنشسته ها هشت تومن میدن 

۸ خوبع برا بیمه ما ۲ میدن ک😐خدامرگشون کنه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

البته بقیه ارگان ها نمیدونم برا ما ارگانمون مقایسه کردم اینجوره‌

برا اکثر کارمندها هدیه روز مرد .مبعث و ۲۲ بهمن واریز می کنن .ولی ارگان ما هیچ ک هیچ.اضافه کار هم اصلا قبول نداره .اگر لازم باشه بمونی وظیفه اس نه اضافه کار