2737
2739
عنوان

سفر به شیراز

137 بازدید | 8 پست

عزیزان بخوایم عید بریم شیراز کی بریم بهتره؟ چجوری بریم کم هزینه تره؟ ازنظر اسکان و غذا و اینا ... بعد جاهای گردشیش چیه؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنین اولین باره عید میخوایم بریم جایی

من اطلاعی ندارم ولی امیدوارم خوش بگذره بهتون

سلاممم من یه دخترِ 15 ساله ام با کلیی امید و آرزو🌻🌱 من درحال حاضر درگیر مشکلاتی هستم و میدونم قبل از اینکه مشکلاتم من رو از پا در بیارن من شکستشون میدم😌💘دیگران بهم میگن خیلی بیشتر از سِنت میفهمی و راستش خودمم قبولش دارم🌚همیشه دوست داشتم یه خواهر داشته باشم و تنها نباشم...ولی الان خیلی تنهام خیلی💔  تنها چیزی که باعث میشه ادامه بدم و کم نیارم اینه که میدونم خدای مهربون هیچ کس رو بدون دلیل خلق نکرده و هرکس به هَدفی داره که باید پیداش کنه..🌓💞 در آخر میرسیم به همین آیه قشنگ که میگه:                   💓 أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فروردین بیایین شکوفه ها هم هستن 

تا دلت بخواد جای گردشگری داره 

هتل هم زیاده سوییت و خونه اجاره ایم هس

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2728

جای دیدنی زیاد داره ولی ی فضا سبز نداره ناهارتو اونجا بخوری ی پلیس نداشت راهنمایی کنه از کدوم طرف بری خیابوناش کمه و عید ب شدت شلوغه 

ما دوسال پیش دوروز رفتیم همش تو ترافیک بودیم چون مسافرا جنوب هم اکثرا ی شب تو شیراز میمونن شلوغه 

امامزاده حسن چادر زدیم چون جا گیرمون نیومد

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2740