2733
2739

قضاوت و فهش و ایناهم ازاده راحت باشین 

من تک و تنها دارم بچمو بزرگ میکنم صبح تا شب تنهاییم...یک سال و نیمشه...من تاحالا جلوش کار خشن نکردم نمیدونم چطوری یادگرفته ...حرف منو اصلا گوش نمیده از من حساب نمیبره اما مثلا دویت صمیمیم میاد لباسشو عوض کنه یا اسپری براش بزنه قشنگ مودب ساکت میشینه اما منو همش کتک میزنه‌...امروز صبح انقدر زد تو صورت من تا اخرش عصبی شدم هلش دادم...

یا تو گوشی دارم جیزی میبینم میاد دستشو میندازه دور گردنم محکم نیشگون میگیره صبح تا شب داره منو خش خشی میکنه همه جام زخمه...یا از پشت میاد محکم پشتمو گاز میگیره...منم دردم میاد هلش میدم و سرش داد میزنم خیلی عصبی میشم یهو ک گازم میگیره پرتش میکنم بعد به خودم میام...دو تا از دوستام بچه هم سن پسرم و یکم بزرگتر دارن اوناهم پسر هستن...انقدر بچه های اونارو کتک میزنه و ناخن میکشه و با اسباب میزنه میزنه تو سرشو طفلیا خیلی مظلومن بااینکه ازش بزرگترن اما خیلی مظلومم و دلم میسوزه ...حالا دیشب خیلی بچه دوستمو زد و از دیشب ازش ناراحتم از صبحم منو همش میزنه باهاش تند برخورد میکنم حس میکنم زیادی شاید مهربون بودم نفهمیده نباید کتک بزنه

حق داری رفتارش خشنه خصوصا نسبت به سنش

فکر نکنم تندی فایده داشته باشه بدتر میشه 

باید با روانشناس کودک مشورت کنی حالا که متخصص فراوونه چرا ادم استفاده نکنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

و اینکه انقدر فضوله همش میره تو اشپزخونه و کابینت و اتاق های اونا ولی بچه اونا ک میان فقط کنار مامانشون میشینن اگه چیزی هم بخان دست مادرا رو میگیرن میبرن خودشون نمیرن فضولی خیلی این کار بچم باعث شد حس کنم بی عرضه بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حتما با یه مشاور کودک درمیون بزار و ازش کمک بگیر 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

اول اینکه لطفااا اصلا بچتو با بچه دوستات یا هرکس دیگه ای مقایسه نکن 

نمیدونم چی بگم ولی بنظرم بچه ها از رفتار های ما تقلید میکنن 

حتما هم نباید اون رفتارو با بچه داشته باشی که یاد بگیره 

2740
ببین امروز شیشه شیر دادم بخوره بخوابه خودمم کنارش دراز کشیدم انقدر با شیشه منو زد که یهو عصبی شدم زد ...

شوهرت رفتار خشن و فحاشی داره توتاپیک هات دیدم خوب این بچه الگو گرفته فکر میکنه رفتار طبیعی اینه 

شما کار خشن نمیکنی اما ایشون برعکس 

تازه شمام درپاسخ به رفتارش واکنش هل دادن و اینا داری یعنی اخرش توجه میگیره اما توجه منفی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

همینکه بچه یک سال و نیمه رو داری با بقیه مقایسه میکنی نشون دهنده همه هست عزیزم 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱