2737
2739
عنوان

مشاوره

33 بازدید | 4 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر من و همسرم دیشب رفتیم مشاوره حدود 45دقه من تو اتاق بودم 45دقه هم همسرم 

خانم مشاور اصلا هیچ حرفی نزد من از روز اول که با همسرم اشنا شدم تعریف گردم تا الان یک کلمه هم نگفت نه سوالی نه چیزی فقط حرفامو مینوشت اخر گفت همسرتو بگو بیاد داخل بعد گفت میخوای زوج درمانی کنید یا طلاق همسرم هیچی نگفت من گفتم زوج درمانی بنظرتون همه مشاورا همینجورن یا من حساس شدم گفت شما باید رابطتونو اصلاح کنید و نیاز به مشاوره فقط در همین حد همه مشاورا همینجورن جلسه اول ؟؟

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
نمد نرفتم  فقط ۳ سال مشاور کنکور رفتم که هر جلسه فحش می‌خوردم 😂

اصلا یک کلمه نگفت فقط گوش میداد حتی ازم سوالم نپرسید راجب هیچی

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا یک کلمه نگفت فقط گوش میداد حتی ازم سوالم نپرسید راجب هیچی

من عزیز روانشناسم بله جلسه اول معمولا شنونده هستیم اما حتما سوالات مهمی هم میپرسیم اما گویا شما توضیحاتت کامل بوده که نیاز پیدا نکرده بپرسه ازتون.حتما ادامه بدین جلساتتون رو

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
2731
من عزیز روانشناسم بله جلسه اول معمولا شنونده هستیم اما حتما سوالات مهمی هم میپرسیم اما گویا شما توضی ...

مرسی عزیزم که جواب دادین