2733
2734

با درد بیدار میشم با درد میخوابم دو هفته ای هست هر روز سردرد یه طرفه 

کسی ایبجوری شده؟

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏

عصبی شدی ؟؟؟استرس داری ؟؟

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رگ گردنت یه طرفش تا شقیقه ی همون سمت میره بالا ،انگار یکی با مته مغزت رو سوراخ می‌کنه یکی هم با اره ی کند می‌کشه گردنت دردت این حالتیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2731
استرس دارم مخصوصا این ماه خیلی فکر و خیال و تنش دارم 

رفتم دکتر فکر کردم آرتروزه،گفت رگ عصبیه،از اعصابه 

من وقتایی که عصبی میشم و استرسی میگیره ،یبار سمت راست هفته ی بعد سمت چپ ،کیسه آب گرم و روغن و ماساژ و ..اصلا اثر نمی‌کرد فقط ماهی یبار آمپول پیروکسیکام میزدم ول میکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رگ گردنت یه طرفش تا شقیقه ی همون سمت میره بالا ،انگار یکی با مته مغزت رو سوراخ می‌کنه یکی هم با اره ...

اولش فقطط سرم بود یه طرفه بالاتر از گوشم حالا زده گردنم 

اره دردش همینه 

2740
اولش فقطط سرم بود یه طرفه بالاتر از گوشم حالا زده گردنم  اره دردش همینه

درد کثافطیه،خیلی درد کشیدم ،یه مدت فشار عصبی روم بود دوسال درگیرش بودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفتم دکتر فکر کردم آرتروزه،گفت رگ عصبیه،از اعصابه  من وقتایی که عصبی میشم و استرسی میگیره ،یبا ...

چه دکتری رفتین؟ 

منم چند روز دیگه صبر میکنم خوب نشدم باید برم زندگیم مختل شده خیلی درد بدیه