2752
2734
عنوان

خانوما براقد ۱۵۵مانتو بلند خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 46 پست
عزیزم اعصابتو خوردنکن ب من دخواست دوستی هم داده ولشون کن مریصن وعقده ای

بهترين كار كم محليه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم نه والا من ۱۶۰ هستم هر وقت مانتو بلند خریدم پشیمون شدم اخرش

من مجبورم فقط خودم متنفرم چون فعلا مانتو ندارم بپوشم پولمم ندارم بگیرم 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.
من چکار این خانوم دارم ، کلی گفتم ، قصدم شخص خاصی نبود 🙏

تاپیکی ب تو مربوط نبودد نباید میومدی نظر میدادی اقا نسبتا محترم

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.
من مجبورم فقط خودم متنفرم چون فعلا مانتو ندارم بپوشم پولمم ندارم بگیرم 

عكس مانتو رو بزار 

شايد اونقدام بد نباشه 

كفشتو پاشه دار بپوش

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
عكس مانتو رو بزار  شايد اونقدام بد نباشه  كفشتو پاشه دار بپوش

فعلا اینجا نیس عزیزم ی مانتو کرمی هس ب نسبت یکم گشاده تازیززانومه نمیدونم با چ شلواری بپوشم

اها باچ شلواری بپوشم ؟باپاشنه بلند خوب میشه؟

راسته باشه شلوارت

اره با کفش پاشنه بلند

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
راسته باشه شلوارت اره با کفش پاشنه بلند

مننطورت شلوارپارچه ای هس ؟😆

با چ شلواری بپوشم؟

قطعا شلوار جذب

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
مننطورت شلوارپارچه ای هس ؟😆

نه ببین منظورم برش شلوارته که راسته باشه

ینی نه دم پا گشاد نه دم پا تنگ

اره پارچه ای

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نه ببین منظورم برش شلوارته که راسته باشه ینی نه دم پا گشاد نه دم پا تنگ اره پارچه ای

اهامرسی گلم

قطعا شلوار جذب

میگم مانتوم رنگش کرم هس شلوارم رنگ طوسی خوب میشه یا مشکی باشه؟

2706