2752
2734
عنوان

خانوما براقد ۱۵۵مانتو بلند خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 46 پست

من ۱۵۷ ام

چون محجبه ام مهمونی ها مانتو پیراهنی بلند میپوشم با کفش پاشنه دار

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزيزم 

واقعا تازیرزانوم هس بازم بدمیشه؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.

به نظرم نه

والا من ۱۶۰ هستم هر وقت مانتو بلند خریدم پشیمون شدم اخرش

آفرین تا میتونید لایک کنید.امضا قبلیم نوشتم ممنون میشم لایک نکنین کسی گوش نداد گفتم برعکس بگم شاید اثر کنه😁

نه تا زیر زانو ک اکیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
منم ازش پرسیدم میخوای چیکار  تو سایت اونقدری ک مرد هس زن واقعی نیست

اره بابا گوه میخوره من ودم اعصابم خرابه این اینجا ورور میکنه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود وهمگی ما از سرما بمیریم،بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند…اون وقت همگی ااز سرما میمیریم.

وابسته به اندامتونم هست ولي كتي كوتاه با شلوار راسته خيلي مناسبتره 

دورو برم اين قدي مانتو بلند بهشون نمياد از روهمون گفتم حالا شما دلته بپوشي نميدونم 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
نه تا زیر زانو ک اکیه

اها باچ شلواری بپوشم ؟باپاشنه بلند خوب میشه؟

به نظرم نه والا من ۱۶۰ هستم هر وقت مانتو بلند خریدم پشیمون شدم اخرش

منم با ١٦٣😐 حتي مامانمم ميگه به قد تو نمياد 😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
اها باچ شلواری بپوشم ؟باپاشنه بلند خوب میشه؟

عقد محضريه ؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وابسته به اندامتونم هست ولي كتي كوتاه با شلوار راسته خيلي مناسبتره  دورو برم اين قدي مانتو بلن ...

اندامم خوبه ۵۷کیلوم 

عقد محضريه ؟؟

اره

طرف متاهله چی میگی تو

عزیزم اعصابتو خوردنکن ب من دخواست دوستی هم داده ولشون کن مریصن وعقده ای

2706