2733
2739

سلام هیچی به ذهنم نمیرسه که نداشته باشتش مناسب باشه براش بخرم چند تا ایده بدین چیا دختر ۹ ساله خوشحال میکنه؟

راستی پک کامل چادرو قرآن و جانماز و ،،،خریدم به غیر اینا کادوش نمیدونم چی باشه،

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚

روسری دخترونه به همراه گیره روسری های فانتزی 

ست نقاشی ( مداد رنگی و دفتر و آبرنگ ) 

کوله پشتی یا کیف دخترانه از این گل گلیا که خیلی مد شده به همراه یه دونه از همون دفترچه گل گلیا داخلش با چندتا پیکسل خوشگل روی کیف 

همه اقوام ایرانی انسان های شریفی هستند و صرف متعلق بودن به یک قومیت افتخار کردن ندارد!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم منم یه دختر ۹ساله دارم که خودش سفارش کادو رو داده  

از این عروسکها که جیش می کنن(با عرض معذرت) و پوشک میشن و چند دست لباس دارن

خاطرات کهنه را آخر شبی خواهم نوشت /دخترم باید بداند مادرش دیوانه بود...

[QUOTE=329183279]روسری دخترونه به همراه گیره روسری های فانتزی  ست نقاشی ( مداد رنگی و دفتر و آبرنگ )  کول ...[/QUOTE

همه اینا رو داره،مثلا ذوق نمیکنه باهاشون چون حالت تکراری 

عزیزم منم یه دختر ۹ساله دارم که خودش سفارش کادو رو داده     از این عروسکها که جیش می کنن( ...

😅😅آخی از الان میخواد مادری کنه عزیزم خدا حفظش کنه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2740
عزیزم منم یه دختر ۹ساله دارم که خودش سفارش کادو رو داده     از این عروسکها که جیش می کنن( ...

کآش دختر منم اهل عروسک بود میخریدم براش 😃

زیاد عروسک داره ندیدم مثل دخترای دیگه عروسک بازی کنه 🥲

منم همینجوری بودم عروسک زیاد داشتم موقع بچگی ولی مامانم برای جشن تکلیفم عروسک گرفتم از این باربیا که چنتا لباس دارن من با اینک الان خودم بچه دارم بازم عاشق اسباب بازیم 😆

برای اینکه پسرم 👶همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی🙏 🍼خدایا ب حق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰
کآش دختر منم اهل عروسک بود میخریدم براش 😃

خب شما باید علایق دخترتون در نظر بگیری 

من یه کانال دارم که ماگ درست میکنه، میتونی عکس دخترتو واسش بفرستی و اونم با خمیر ، شبیه اون عکسو درست می کنه و میزنه روی ماگ 

خاطرات کهنه را آخر شبی خواهم نوشت /دخترم باید بداند مادرش دیوانه بود...
میگم از اینا بخرم بعدش میگم نکنه دوست نداشته باشه ،نظرتون چیه؟

خیلی قشنگه حتما بخر براش 😍😍😍

برای اینکه پسرم 👶همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی🙏 🍼خدایا ب حق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰
خب شما باید علایق دخترتون در نظر بگیری  من یه کانال دارم که ماگ درست میکنه، میتونی عکس دخترتو ...

وقتم کمه چند روز دیگه جشن مدرسشه،نظرت درمورد اون عروسکا چیه؟

2706