2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باهاش خیلی جدی برخورد کن نذار یک بار دیگه هم همچین حرفی ازش تکرار بشه

فوبیای سوزن داره یدونه افتاده بود زمین اینم اونجا داشت با بچه بازی میکرد دید هی گفت یا ابوالفضل وای گفتم حالا چیزی نشد که برگشت اون حرفو زد 

2738
فوبیای سوزن داره یدونه افتاده بود زمین اینم اونجا داشت با بچه بازی میکرد دید هی گفت یا ابوالفضل وای ...

خییییییلی خطرناکه عزیزم ،بره داخل پا حرکت می‌کنه تو کل بدن 😓من بهش حق نمیدم همچین حرفی بزنه بهت ولی بهش حق میدم نگران بشه

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

خداروشکر پای بچت نرفته

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.