2733
2739

زمانیکه سال نو تحویل می شود شور و احساس خاصی در دل تمام مردم وجود دارد. در این لحظه آرزوی هایی از دل بر زبان جاری می شود. آرزوی سلامتی، برکت و ....آرزوی شما در این لحظه چیست. با دوستان به اشتراک بگذارید

ارزوی سلامتی ، عاقبت بخیری، ارامش و اسایش در سال جدید برای همه. واینکه، ارزو میکنم تو سال جدید کسی دلشکسته نشه.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم حس خوبیه هم بد، خوبه چون نوید دهنده ی بهار آینده نو و اتفاقات نو هست، و بد چون یکسال از عمرمون کم میشه یکسال دیگه هم گذشت و هنوز به خیلی از خولسته هامون نرسیدیم و...... به هر حال امیدوارم سال جدید پرباشه از سلامتی خوشی و رزق و روزی برای همه مردم و به خواسته هامون برسیم
این نیز بگذرد
2728
چیزایی که از دل من میگذره اولی و دومی نداره ولی هروقت چیزی میشه این آرزوها نا خودآگاه میاد تو ذهنم سلامتی خانوادم و اینکه خدا امسال دیگه یه بچه صحیح و سالم بهمون بده و اینکه خدا خودش پشت و پناهمون باشه و روزی رسونمون باشه امیدوارم همگی سالم و سلامت باشن و هرکس به هرچیزی که میخواد توی سال جدید برسه.الهی آمین

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

اول از همه ارزوی ظهور آقا امام زمان عج وسلامتی خانواده ام وهمه مسلمانان عزت وسربلندی کشورم سلامتی رهبرم فرزندان سالم وصالح ایمان وعمل خدا پسند
خدایا به امید تو ، نه به امید خلق روزگار
2738
ارزوی ی زندگیه اروم و سراسر پیشرفت و خوشی و سلامتی واسه همه ..منو عشقمم زندگیه رویاییمونو شرووووووووع کنیم ب خوشی... راسی یادم رف خوشگلترین عروس سال هم بشم واسه این همتون بگین " آمییییین"
صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
من همیشه موقع تحویل سال گریم میگیره و دلگرفته سال رو تحویل میکنم.اما آرزوی سلامتی و دلخوشی و برکت بزرگترین آرزوهای منه...در ضمن امسال یکی از آرزوهام برآورده شده و دخترم به جمع خانواده دو نفرمون اضافه شده...
ارزو میکنم خدا این لطفو در حقم بکنه و مامان بشم خداجونم من ازت یه فرزند سالم و صالح میخوام خداجونم بیشتر از این منتظرم نذار.... توروخدا برای منم دعا کنید
هنوز نیـســـــــــــــتی تا از چشمای قشنگت و موهای نازت بگم هنوز نیســـــــــــــــــــتی که از پارک رفتن و مهمونی رفتنامون بنویسم از لباس هندونه ای شب یلدا...یا مهمونی روز تولدت از قدم زدنمون لب دریا یا سیسمونی قشنگت تو هنوز نیســــــــــــــــــتی...نی نی خیالی من نمیدونم کی اینارو میخونی...اصلا میخونی یا نه... ولی من عاشــــــــقتم...دختر باشی یا پسر...یه قلو یا دو قلو من مینویسم...هر چند خیالی «رب هب لى من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء»
2706