2733
2739

چقدخوبه که همتون اونی که حس کردید ودوس داشتید بوده من عااااااشق پسربودم دوقلوباردارم.ازاولش حس مبکردم حتماپسره حداقل یکیش خیلی ام دعاونذر نیاز کردم همههه ام میگفتن حتمایکیش پسره.اما سونوگف جفتش دختله ومن نابودشدم و ازشدت شوک عصبی بیمارستانی شدم و خیلی دوس داشتم که سقط شه اما نشد.الانم همش دعامیگنم حداقل یکیش ازبین بره چون متنفرم ازدوتادختر.واقعاخوشبحالتون که به حسو آرزوتون رسیدین😔😔

چقدخوبه که همتون اونی که حس کردید ودوس داشتید بوده من عااااااشق پسربودم دوقلوباردارم.ازاولش حس مبکرد ...

عزیزم نگو اینجوری، دخترات حساتو کامل درک میکنن، انشالله سالم باشن 

خدا حفظشون کنه، زیر سایه پدر و مادر باشن، یه پسر هم میاری انشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با شوهرم رفته بودیم دکتر برای تعیین جنسیت 

جوابشو گرفتیم برگشتیم با ی سورپرایز عالی مواجه شدم 

تو این زمان کم رفتن و برگشتن شوهرم گفته بود خونه رو آماده کنن که من سورپرایزشم وای خیلی خوب بود دقیقا همه چی اونجور که باید بود 

بهم گفت تو ی سایتی ثبت نام کرده و گفته که بیان خونه رو آماده کنن و هدیه بگیرن طبق سلیقه خودم 

😍😍😍😍🍬🌹

من قبل از اینکه بدونم باردارم خواب امام رضا(ع)رودیدم که گفت برو به همه بگو بچم سالمه اسمش هم رضاست خ ...

اسمشو چی گذاشتی

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
2731
چقدخوبه که همتون اونی که حس کردید ودوس داشتید بوده من عااااااشق پسربودم دوقلوباردارم.ازاولش حس مبکرد ...

من یه پسرچهارساله دارم،ناخواسته باردارشدم مادرم اصرارکردسقطش کن بچه میخوایی چیکار،ما شانس نداریم، میاددخترمیشه امامن بخاطرگناه بودن سقط این کارونکردم،همسرم براش جنسیتش مهم نبود،ولی مادرم میخواست پسرباشه،خلاصه رفتم یازده هفته سونوگفت به احتمال زیاددختره.ناراحت شدم نه بخاطرخودم وشوهرم فقط بخاطراشتیاق مادرم برای پسربودنش.شوهرم گفت دیوانه ای اینقدرمیگی کاش پسربودخدایی نکرده پسرمیشه مشکل دار.من دوست دارم دخترداشته باشیم.وبرگشت به پسرم گفت چندماه دیگه میریم ازبیمارستان برات یه آبجی میخریم.

من هفته 12 بودم که باشوهرم رفتم سونو خودم خیلی شوق وذوق داشتم...چهاربار سونو کردم ولی بچه بد خوابیده بود ومعلوم نمیشد تا فهمیدم بچم دختره....شوهرم پسر دوست داشت وقتی بهش گفتم از در مطب دکتر منو ول کرد ورفت...خیلی دلم شکست تواین وضعیت بیماری کرونا وبا بچه ای که تودلم بود..تازه خونریزی هم داشتم....خلاصه بابا ومامانش اومدن دنبالم بردنم خونه مادر خودم...الان دو روزه بهم حتی زنگ هم نزده....

من هفته 12 بودم که باشوهرم رفتم سونو خودم خیلی شوق وذوق داشتم...چهاربار سونو کردم ولی بچه بد خوابیده ...

وااا مگه عهده قجره؟؟!!!برو تو نت چند تا متن در مورد اینکه جنسیت بچه توسط مرد مشخص میشه پیدا کن براش بفرست...

بعدم مگه شما خودت خونه نداری که بردنت خونه مادرت؟!

2738
من هفته 12 بودم که باشوهرم رفتم سونو خودم خیلی شوق وذوق داشتم...چهاربار سونو کردم ولی بچه بد خوابیده ...

درکت میکنم عزیزم من سر بچه دومم شوهرم همین برخورد و کرد،با این تفاوت که خودش اومد دنبالم

الهی بمیرم برات غصه نخور دختر که خوبه لباس های رنگ وارنگ لباس دخترونه که بخری انشاالله مهرش به دل باباش میشینه قبل به دنیا اومدنش  

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

بارداری اول من بهترین بارداری بود انقد سرحال و پر از لذت و شادی بودم تمام علاعمم پسر بود خودمم دلم یه پسر شبیه باباش میخواست  شوهر من فقط دختر میخواست.انقدر توی توهم پسر بودم و انقدر فامیل و دکترا و سونوگراف🤣 از ظاهرم میگفتن پسر داری خودمم باورم شده بود پنج ماهگی وارد سونوگرافی شدم دکتر تا منو دید گفت به به معلومه که پسر داری گفتم چطوری میدونی هنوز ندیدی که گفتش من چند ساله کارمه برای همه از ظاهر و‌شکم درست حدس میرنم تا اینکه دستگاه گذاشت گفت عه چرا دختره نه نه اشتباه شده سه بار چک کرد دید دختره .اون لحظه من از شادی انقد خندیدم انگار سالها منتظر دختر بودم اصلا انگار در حسرت دختر بودم خیلی برام جالبه خیلی بیشتر خوشحال شدم که دختره نمیدونم چرا در لحظه فقط عاشق دختر شدم،بعداز اون روز تازه شوهرم میومد به شکمم دست میزد.تا قبل از اون همش شاکی بود

2706