2733
2734
عنوان

کنکور

38 بازدید | 12 پست

سلام 

کسی که تراز معدلش ۴۷۰۰ هست برای پیراپزشکی ها تراز کنکورش چقدر باشه که حداقل دولتی بیاره 

اگر برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نکنیم؛ فردی دیگر 《از تلاش ما 》برای رسیدن به آرزوهایش استفاده خواهد کرد 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترمیم کن

شرایط ترمیم نداره میخواد کنکورش رو جوری بده که جبرانش کنه

اگر برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نکنیم؛ فردی دیگر 《از تلاش ما 》برای رسیدن به آرزوهایش استفاده خواهد کرد 🌹
چرا؟

میگه ممکنه سوالای هرسال هییی سخت‌تر بشه همینم نداشته باشه الان سوالش اینه  می‌تونه کنکورش رو جوری بده و تراز کنکورش بالا باشه که پیرا دولتی بتونه بیاره

میگه ممکنه سوالای هرسال هییی سخت‌تر بشه همینم نداشته باشه الان سوالش اینه  می‌تونه کنکورش ...

سختتر هم بشه تراز بالاتر میده ببین تراز معدلش الان 4700 نصف بشه میشه 2350 این واقعا کمه تراز کنکورت باید عجیب و غریب خوب باشه که واقعا خ سخته ترازه کل هم تا اونجایی که من میدونم حدودا 8000 باید باشه حالا تراز به رتبه هیوا رو نگاه کن بعدم ببین با اون رتبه چه رشته های قبول شدن تو اپش هست

سختتر هم بشه تراز بالاتر میده ببین تراز معدلش الان 4700 نصف بشه میشه 2350 این واقعا کمه تراز کنکورت ...

تراز معدل رو نصف میکنن ؟ بعد نصف تراز معدل رو با تراز کنکور جمع میکنن ؟

2740
(تراز معدل × ۰.۵)+(تراز کنکور×۰.۵)= تراز کل

خیلی ممنون از لطفت 

بهش میگم دیگه تصمیم نهایی که ترمیم بده یا نه با خودشه 

(تراز معدل × ۰.۵)+(تراز کنکور×۰.۵)= تراز کل

شرمنده یه سوال دیگه 

برای پذیرش دانشگاه تراز کل اهمیت داره یا رتبه کشوری یا منطقه