2737
2739

مامانای عزیز سلام.من بچم ۱۵ روزشه و بچه دومم هس و به دلایلی انتخابم شیر خشک بود. چون با توجه به شرایطم احساس کردم این برا بچم انتخاب بهتریه‌. بچه اولم شیر خودم دادم با توجه به شرایط شغلم و بسیار استرسی بودن خودم خیلی اذیت شد.حالا بهداشت اینا میبرم میگن چون بچت شیرخشکیه بعدها زیاد مریض میشه.میخوام بدونم الان بچه‌ای شما که شیر خشکی بودن زیاد مریض میشن.خواهش میکنم فقط کسای جواب بدن که بچشون شیرخشک بوده و تجریه خودشون هست

خدایا از رحمتت نا امید نیستم

من شوهرم شیرخشک خورده اره زیاد مریض میشه معده ش حساسه و خودشم خیلی ضعیفه دیگ نمیدونم با اون ربطی داره یانه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

والا من دخترم چندروز شیر خودمو دادم بعد دیدم گرسنست شیر خشکیش کردم درکل تعداد دفعاتی که مریض میشه بیشتر از دختر بزرگمه حالا شاید ربطم نداشته باشه ومن مراقبش نیستم

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بچه اولم شیر خودمو دادم و دومی هم شیر خشکی البته من خیلی سعی کردم اما بچه م شیرم رو نخورد و الان ۱۱ماهشه و دایم مریضه با یه باد سریع مریض میشه اما دخترم تازه تو دوران اوج کرونا بود و تا سه سال حتی یک بار هم سرما نخورد . برای بچه دومم خیلی غصه میخورم . من خودم هم شیر خشکی بودم و دایم سرما میخوردم

الان همه مریضن بابا فرق نداره

ولی شوهر من شیر خشکی بوده همش سردرد داره نمیدونم کار اون یا نه ولی ارثیه فکر کنم

بچه هایی هم که دیدم فرق ندارن یه وقتایی مریض میشن طبیعیه دیگه 

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه من کامل شیرخشکی بود تا ۱۲ ماهگی شیرخشک میخورد از پاییز تا الان دوبار سرما خورده به نظرت زیا ...

والله بچه من خیلی بیشتر از این سرما خورده خخ

2740

اگه شیر داری بهش بده . یه حسرت دایمی تو وجود من موند ه . در حالیکه از شیر دادن متنفر بودم و سر دخترم میخواستم خودمو خفه کنم آنقدر که اویزونم بود اما خب بدن بچه که صد و بیست سال میخواد زندگی کنه مهمتره

من بچه اولم شیر خودمو دادم و دومی هم شیر خشکی البته من خیلی سعی کردم اما بچه م شیرم رو نخورد و الان ...

والله من خودم شیر مادر خوردم ولی بچه بود تابستون و زمستون همش مریض بودم و زیر تب.الانم زیاد مریض میشم. واقعا نمیدونم حرف دکترا حساب کتابی داره یا نه. بچه اولم شیر خودمو خورد ولی فقط استرس کردم تو شکم بچم واقعا یادم میاد دلم کبابها براش بچه ایقدر ناآرام بود همون شبی که دیگه کاملا از شیر گرفتمش بچم اینقدر آروم خوابید انگار شیر من بدتر ناآراومش میکرد بس استرس داشتم

والله من خودم شیر مادر خوردم ولی بچه بود تابستون و زمستون همش مریض بودم و زیر تب.الانم زیاد مریض میش ...

نمی‌دونم . من تجربه خودمو از بچه هام براتون گفتم . خدا خودش همه بچه هارو برای مادر و پدرش حفظ کنه