2733
2739
عنوان

ivf نیمه دوم 1402بیاین دور هم باشیم

67 بازدید | 8 پست

بچه ها من حضرت مریم ساری میرم اگه همه چیز خوب پیش بره نزدیک 50هزینشه، توروخدا برام دعا کنید مثبت بشه چون جور کردن پول دوباره برام خیلی خیلی سخته شوهرم تو موقعیت خیلی بدیه، امروز روز دو پری بودم رفتم سونو واژینال دکتر گفت تخمدان چپت خوبه ولی راست یکم ضعیفه و لوله هام یکم مشکل دارن از امروز تا 4روز امپول سینال اف داد و برای پنج شنبه نوبت سونو دادن دیگه نمی دونم بعدش چی پیش بیاد، اگه همه چیز خوب پیش بره احتمالا این ماه تخمک کشی دارم ولی نمی دونم جنین فریز کنم تا چند ماه و بعد انتقال بدم یا تازه و بلافاصله 3تا 5روز بعد پانکچر ؟

لطفا شماهایی هم که تو سیکل ای وی اف هستین یا ماه قبل بودین هم از تجربیاتتون بگید از مراقبت های بعد عمل و ...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش بعد عید میرفتی الان دم عید انتقال بدی میتونی استراحت باشی؟

نه عزیزم ظاهرا مرکزی که من میرم جنین تازه انتقال نمیدن فریز میکنن تا دو سه ماه بعد انتقال میدن نمی دونم چرا؟ اصلا نمی دونم کدوم بهتر ؟ پس واسه اینور سال نمیفته، شمام انتقال دادی؟ استراحت داشت مگه؟ من واسه همین استراحتش دو دلم که از محل کارم در بیام یا نه

2728
نه عزیزم ظاهرا مرکزی که من میرم جنین تازه انتقال نمیدن فریز میکنن تا دو سه ماه بعد انتقال میدن نمی د ...

اره انتقال دادم...بله خب شما باید دوهفته لستراحت باشی نهایت کارای سبک در حد اشپزی

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
مرسی گلم از وقتی که گذاشتی🙏جنین بلاست بهتره یا فریز به نظرت؟

بستگی ب شرایطت بعد تخمک کشی داره...مثلا ب من گفتن بلاست ولی تخت بغلیم گفتن فریز....بدی فریز اینه ک ممکنه بعد دراومدن از فریز پوچ بشه جتین و از بین بره اگ کیفیت پایین باشه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
بستگی ب شرایطت بعد تخمک کشی داره...مثلا ب من گفتن بلاست ولی تخت بغلیم گفتن فریز....بدی فریز اینه ک م ...

آها مرسی ممنونم از اطلاعات خوبت دوست خوبم خیلی کمک کردی💜

2740