2733
2734
عنوان

هر کی تو سیکل آی وی اف هست بیاد

80 بازدید | 14 پست

خودم حضرت مریم ساری میرم، امروز روز دو پری بودم سونو واژینال شدم(لعنت بهش آخه تو پریودی)بعدم تا چهار روز بهم آمپول سینال اف داد روزی ۴۸ واحد سونو بعدی رو گذاشته شنبه پنجم، کسی میدونه بعدش چه خبر میشه؟ میخوام بدونم کی تخمک کشی میکنن کی انتقال میدن؟

اونروز ک دوباره سونی تعداد و سایز تخمکات چک میشه اگه خوب و قابل قبول نباشه باز شاید امپول بدن اگه خوب باشه هم امپول ازادسازی میدن و ۳۶ ساعت قبل عمی میگن بزنی و روز تخمک کشیتو تعیین میکنن 

عمل هم ک با بیهوشیه دیگه سخت نیس اگه هایپر نشی بعدش یه ربعه همش

اونروز ک دوباره سونی تعداد و سایز تخمکات چک میشه اگه خوب و قابل قبول نباشه باز شاید امپول بدن اگه خو ...

ممنون عزیزم ، بیشتر میخوام بدونم جنین تازه انتقال میدن یا فریز میکنن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا جایی ک اطلاع دارم اکثر جاها فریز میکنن به خاطر اینکه اثر هورمونا بره  هم اینکه جنین فریز کیفیتش بهتره بعد ۲ ماه انتقال میدن 

2728
تا جایی ک اطلاع دارم اکثر جاها فریز میکنن به خاطر اینکه اثر هورمونا بره  هم اینکه جنین فریز کیف ...

آها مرسی گلم واقعا ممنونم لطف کردی❤️اخه جایی شنیده بودم میگفتن بلاست ۳روزه و ۵روزه خوبه که انتقال بدن

آها مرسی گلم واقعا ممنونم لطف کردی❤️اخه جایی شنیده بودم میگفتن بلاست ۳روزه و ۵روزه خوبه که انتقال بد ...

من خودم جنین ۵ روزه بلاست فریز انتقال دادم دو تا  

البته یکیش بلاست بود یکی معمولی ک مثبت شد  

امیدت بخدا با انرزی +برو جلو

من خودم جنین ۵ روزه بلاست فریز انتقال دادم دو تا   البته یکیش بلاست بود یکی معمولی ک مثبت شد & ...

عزیزم میدونم وقتتو میکیرم مزاحمت میشم شرمنده ولی میشه توضیح بدی بلاست چیه معمولی چیه؟ مشکل از چیت بود که آی وی اف کردی؟ 

اخه من تخمدان چپم خیلی خوبه اوضاعش طوری که دکتر گفت آی وی اف نیاز نیست، ولی تخمدان راستم یکم ضعیفه و لوله هام یکم مشکل دارن میخواستم ببینم با این اوضاع احتمال مثبت شدن انتقالم بالا میره یا نه؟

بعد اینکه در مورد سردی رحم چیزی میدونی؟ چیکار کنم چیا بخورم که رحمم گرم بشه؟

2740

عزیزم من هفته پیش پانکچر شدم تاپیک زدم روز به روز با اتفاقات IVF از اونجا میتونی روندش را کامل بخونی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12973149/روز-به-روز-با-اتفاقات-ivf

عزیزم من هفته پیش پانکچر شدم تاپیک زدم روز به روز با اتفاقات IVF از اونجا میتونی روندش را کامل بخونی ...

مرسی عزیزم اونجا ازت سوال پرسیدم لطفا جواب بده

2706