2733
2764

خودم نمیتونم النگوهامو دربیارم انداختنی ام همون طلافروشی برام انداخت حالا برم بگم مثلا ببخشید من نمیتونم النگوهامو دربیارم برام در میارید لطفا؟ یهو نگه نه ضایع شم یا زشت نیست اینکار به نظرتون؟؟

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر همیناست از النگو بدم میاد

کاربری قبلی همون خوشگله 😂😂 این هشتمین کاربری بنده هست !به شدت وابسته به این سایتم😪به شدت خودمو میدوستم 😂😁ان مع العسر یسرا❤بین شب بوها نرو سوتفاهم میشود/عطر آغوش تو اول، یاس دوم میشود/در میان دست هایت رازقی ها را نگیر/عطر این گل بین انگشتان تو گم میشود/سیب لبهای تو در بین بهشت صورتت/در فریب عشق دارد مثل گندم میشود/در شکفتن خوب میدانم ک در یک باغ هم/عاقبت لبخند زیبای تو چندم میشود!/خنده ات در بین این گل بوته های رز عزیز/موجب دشواری تشخیص مردم میشود/لاله های واژگون را توی دستت دیدم و/در سر من جامهای می، تجسم میشود/بین آغوشت هزاران سال باید خواب رفت/ شانه هایت رفته رفته مثل یک خم میشود. #بی_مخاطب.این آدم ویران شده از دور قشنگ است :)            مامانی مگر با خود نگفتی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه :)
دستاتون ی عالمه مایع بزن ی کیسه فریزرم دستت کن بعد بگو یکی النگوهارو بکشه بیرون

به شوهرم میگم ببینم میتونه برام بکشه بیرون انقدرم درد داره وااااای

درخواست دوستی رد میکنم 
خب تمام تلاشتو کن اگه نشد بگو دربیاره . چه زشتی؟ خب نمیتونی در بیاری دیگه 😂😐

وای یه بار سعی کردم در بیارم چنان دردی گرفت بعد یه دستی نمیتونم دو تا دست زور دار میخوام بکشه بیرون 

درخواست دوستی رد میکنم 
وای یه بار سعی کردم در بیارم چنان دردی گرفت بعد یه دستی نمیتونم دو تا دست زور دار میخوام بکشه بیرون& ...

برو بگو دربیاره ، اگرم مسئله محرم نامحرمیه اصلا دستش به دستت نمیخوره ، میخواد النگو دربیاره

🖤🥲
برو بگو دربیاره ، اگرم مسئله محرم نامحرمیه اصلا دستش به دستت نمیخوره ، میخواد النگو دربیاره

نه بابا مسئله اون نیست میگم ضایع نباشه یه وقت 

درخواست دوستی رد میکنم