2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیشه دار بگیر 

شیشه ای هم که شیشه اش صورتی باشه اصله و فلاسک خوبیه

خدایا ازت ممنونم که هستی ممنونم که هرجا کم آوردم حواست بهم بود ممنونم که بدیهایی رو که کردم با خوبی جواب دادی ممنونم که با گناه کردن دلت رو شکستم و تو گفتی عیب نداره و منو بخشیدی ممنونم که تنبیه ام نکردی نه خودت رو ازم دریغ کردی نه نعمت هات رو. خدایا خیلی دوست دارم میخوام به همه بگم که چقدر خوبی میخوام همه بدونن که چه خدای خوبی دارم دوست دارم خدا جون همیشه 
2738
یونیک برای مسافرت و مهمونی میخوام که نگران گرم بودن چایی نباشم

مارک یونیک فلاسک مسافرتیشو دارم، ولی همین جنسم اگر ضربه بخوره بدنه اسیب ببینه دیگه گرم نگه نمیداره، اما برای سفر و بیرون خیلی بهتر از شیشه ای هست، با یه تلنگر نمیشکنند

من خودم ۲ لیتری یونیک داخلش شیشه ایه گرفتم خیلی هم خوبه

خدایا ازت ممنونم که هستی ممنونم که هرجا کم آوردم حواست بهم بود ممنونم که بدیهایی رو که کردم با خوبی جواب دادی ممنونم که با گناه کردن دلت رو شکستم و تو گفتی عیب نداره و منو بخشیدی ممنونم که تنبیه ام نکردی نه خودت رو ازم دریغ کردی نه نعمت هات رو. خدایا خیلی دوست دارم میخوام به همه بگم که چقدر خوبی میخوام همه بدونن که چه خدای خوبی دارم دوست دارم خدا جون همیشه 
شیشه دار بگیر  شیشه ای هم که شیشه اش صورتی باشه اصله و فلاسک خوبیه

میشه لطفا یه عکس از این مدلی که میگید بزارید؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
2706