2733
2764

یه گوشی ساده ست خب قاعدتا گوشی منم زن داداشم دستم دیده که من اندروید دارم تو گوشی ام فقط یه دونه شماره ست با چند تا پیام هی به داداشم میگم گوشی کیه میگه مال رفیقمه اگه بگم مال اونه زن من به زن اون میگه زندگیشون به هم میخوره بعد اینکه داداشم منو رسونده خونه خودم مثل اینکه با زن داداشم رفته بیرون نمیدونم چجوری شده گوشی و از زیر زیر پایی ماشین درآورده الان داداشم زنگ زد انقدرم تند تند حرف زد فقط سریع گفت جریان اینه تو بگو گوشی مال منه گفتم خب به شوهرم بگه خیلی بد میشه میگه به شوهرت میگم جریان و که من یادت دادم استرسم داشت از صداش معلوم بود میگفت سوتی ندیا تابلو نکنی شک کنه اگه بگم مال رفیقمه زندگیشون بهم میخوره فلان بعد گفت شاید بیام اونجا با خانمم حالا منم استرس گرفتم چیکار کنم داداشمم قطع کرد الان به شوهرم بگم جریان اینه؟؟واسه خودم بد نشه 

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقعیت سختیه من باشم نه گوشی جواب میدم و نه دررو باز میکنم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

تو رو خدا دروغ نگو زنداداشت گناه داره بزار اگه چیزی هست رو بشه 

زمین گرده الان اگه اینکارو بکنی فردا روزی سر خودتم میاد در حقش ظلم نکن بزار اگه کار اشتباهی کرده داداشت لو بره

متولد۸۲ نیستم قشنگا هشت ماه تولدمه و دو روزش😁 اگه جواب ریپلایتون رو دیر دادم یا جواب ندادم به پای بی ادبیم نزارید یا پاسخی نداشتم یا دیر دیدم😘😘😘تایپک های مذهبی از جمله چله و ختم و ذکر تگم کنید دعاگوتون هستم💚🙏 اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁تو بری دنیا هنوز سر جاشه که اما ؛مال من نه"H"💔🥲 اگه جایی تو تایپکی یا پستی باهات بحثم شده و حرفای نامربوطی زدم  بهم یادآوری کن .از همینجا هم میگم ازت معذرت میخوامو شرمنده ام و امیدوارم که حلالم کنی💔 چون اون کاربر سابق دیگه دنبال عوض شدنه، متاسفم که یادم نبود پشت هر اکانت مجازی یه آدم واقعی نشسته 💔خدایا شکرت که بدتر از این نشد❤️

به همسرت بگو حتما 

این بار رو قبول کن ولی به داداشت بگو اگه متوجه شدم دروغ گفتی خودم به زنت میگم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
تو رو خدا دروغ نگو زنداداشت گناه داره بزار اگه چیزی هست رو بشه  زمین گرده الان اگه اینکارو بکن ...

یعنی داداشمو لو بدم؟نمیشه که دشمن خونی میشه باهام 

درخواست دوستی رد میکنم 

اره بگو حتما .بعدم بگو مجبورم وگرنه زندگیش میپاشه ...

من بودم قبول نمیکردم هرکس خربزه میخوره پای لرزش هم بایدبشینه...بگو غلط کردی خیانت کردی بیشعور .دختر مردم باهزار امید ازدواج کرده😒

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706