2752
2734

دامادمون دکتری داره پدرم کلا ضعف عجیبی دارع وقتی میبینه یکی دکتری دارع یا تو دانشگاه درس میده ینی نمیدونید با چه غلظتی تعریف میکنه جوری که ادمو عصبی میکنه ینی مثلا همه بی سوادن به جز این دسته افراد. دوس پسر منم فوق لیسانس رشته خوب از دانشگاه خیلی خوب داره نه رشتش نه دانشگاهش با رشته و دانشگاه اون داماد قابل قیاس نیست. اما چون دکتری و دانشگاهه دارن حلوا حلواش میکنن تو جمعی میریم نمیدونه دیگه چجوری از اون تعریف کنه.حالم به هم میخوره از غلظتی که از مقطع و کارش میگه نه تنها اون از هرکی دیگه میخواد بگه که شرایطش اینه کلا با تاکید اعصاب خورد کنی میگه. رفتارا در حدیه که انگار دوس پسرم که قصد خواستگاری داره در مقابل اون پایینه مثلا. دیگه ینی اون مورد تائید خونوادس این بیچاره به چشمشون نمیاد. حالم خیلی بده دلسرد شدم انگار اونا ادمای فرهیختن از دیدشون ماام هیچی.بدم میاد فک میکنم از دیدشون نامزد من پایین تره‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنظرم ادمایی که خیلی از جایگاه و مقامت تعریف میکنن فقط اون جایگاه و مقامتو دوس دارن واگه اون جایگاهو ...

خب الان بنظرتون من با این فضا افتضاح و مقایسه ای چیکارکنم؟بخدا دست و پاش میلرزه رو دکتری و تدریس

خب الان بنظرتون من با این فضا افتضاح و مقایسه ای چیکارکنم؟بخدا دست و پاش میلرزه رو دکتری و تدریس

هیچ کاری نمیتونی بکنی عزیزم فقط برات مهم نباشه 

هرچقدر بیشتر برات مهم باشه بیشتر اذیت میشی 

حالا شوهر من دکترا داره بابام میگه جناب دکتر خوشش نمیاد

دامادمون هم دکترا داره خواهرم از اول به همه گفته بگین دکتر فلانی...

در حالیکه انسانیت به دکتری و غیر دکتری نیست

تو هم ضعف نشون نده فوق لیسانسم عالیه خودت ببرش بالا

و خدایی که بشدت کافیست......
هیچ کاری نمیتونی بکنی عزیزم فقط برات مهم نباشه  هرچقدر بیشتر برات مهم باشه بیشتر اذیت میشی&nbs ...

حس پایین بودن بهم دادن دلسردم کردن حس میکنم اون داماد ارزوهاشون بوده و مال من حالا زیاد بالا نیس.اینم بگم که وضع مالی خونوادگی دوس پسر من بالاس قابل مقایسه با اونا نیست. بدبخت رشته و دانشگاه عالی فوق خونده ولی خونواده من همینن مث بدبختا دکتری به چشمشون میاد کم مونده زانو بزنن جلو اون

حالا شوهر من دکترا داره بابام میگه جناب دکتر خوشش نمیاد دامادمون هم دکترا داره خواهرم از اول به همه ...

ببین اینجورین که مثلا از یکی میخوان حرف بزنن یک کلمه میگم رشتش چیه کارش چیه به قران با غلظت شدیدیی تاکیدی بابام‌میگه دکترییی داره تدریس میکنه. اصن ضعف داره دست و پاشو گم میکنه جلوشون . اصلا حالم بد میشه الرژی پیدا کردم به این رفتارا

حس پایین بودن بهم دادن دلسردم کردن حس میکنم اون داماد ارزوهاشون بوده و مال من حالا زیاد بالا نیس.این ...

عزیزم مهم اینه که طرز تفکر تو چیه 

یعنی چی که دلسرد شدی😶

خانوادت طرز فکرشون اشتباهه تو چرا دلسرد میشی

والا طرز فکر خیلی از خانواده ها توی خیلی از مسائل اشتباهه پس همه ادما باید از زندگی دلسرد بشن؟

بخدا دکتری همچین پخی هم نیست

میدونم نیست. ولی نمیدونی چه جو داغونیه سر این داستان تو خونمون. عذاب اور شده انگار تو چشمشون نامزد من بی سواد بی سر و پاس اون یکی نابغه و فرهیخته