2752
2734
منم برام پیش اومد.خواهرشوهرم بدون اجازه عکس تولد پسرمو گزاشت تو اینستا‌منم با شوهرم دعواکردم تا به گوشش برسه.بعد پرو زنگ زده میگه من عمشم.بچه برادرمه باید از تو اجازه بگیرم.گفتم بله هر وقت مردم تو دایش شدی اونوقت بزار.میخوای منم عکسای تورو بزارم.منم عروستونم.تو خواهرشوهرمی.چه عیبی داره.گفت اخه بچس.گفتم بچه باشه.دوست ندارم عکسش همه جا و هر کس ببیننش.
خدایا مددی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از حرفات معلومه باهاشون دعوا کردی از قبل چون نوشتی من هیچ وقت از خودمون براشون عکس نمیفرستم به خصوص که خارجید خب عکس هم نفرستید بنده خداها به چی دل خوش باشند؟ ما که دعوای قبلی شما رو نمیدونیم