2733
2734
عنوان

خواهرایی که نوزاد دارین

84 بازدید | 10 پست

امروز بهداشت بودم دخترم قطره ایرانی و نمیخوره  بهش گفتم دو تا قطره براش نوشت از داروخونه خارجیشو بگیرم 

اهن و مولتی ویتامین درسته 

یکیش بیبی جویس یوروویتال 

اون یکی لیپوزوفر 

کی اینا رو استفاده کرده برا نوزاد شما هم دو تا میدن راستش من میخواستم بهش یه قطره بدن دو تا رو سخته بهش دادن به زور میخوره 

راستی یکیش پانزده قطره بود نمیدونم کدومو گفت شما نمیدونید کدومشه قطره ای بهداشت میداد آیرو بود اون پانزده قطره بود ولی خارجیشو نمیدونم کدومشه یادم رفت بپرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هشت ماه

خب عزیزم الان دیگ میتونی هرروز ی میل مولتی ویتامین بدی ی میل قطره آهن من دخترم ۱۸ ماهشه از ۶ ماهگی ب عد دکترش مولتی ویتامین پدیا بست بهش داد با قطره آهن فروسیس از هردوش راضیم عزیزم

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
2731

راستی من همون موقع ب دکترش گفتم ی قطره بده ک جایگزین دوتاش کنم گفت نمیشه بچه تا پایان دوسال قطره آهن رو باید جدا بخوره....راستی من ویتامینشو هرروز داخل شیر خشکش میریزم میده میخوره قطره اهنشم هروقت ناهار خورد بعدش سریع بهش میدم...حواست باشه وقتی آهن بهش میدی ی ساعت قبل یا بعد دیگ شیر یا لبنیات نخوره

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
راستی من همون موقع ب دکترش گفتم ی قطره بده ک جایگزین دوتاش کنم گفت نمیشه بچه تا پایان دوسال قطره آهن ...

باشه عزیزم منم همونو گفتم به جای دوتا یکی بده اینم گفت نمیشه 

2740
آهان ممنون دستت درد نکنه آهن باید 15قطره بدم یا مولتی؟

راستش نمیدونم

من به دخترم لیپوزوفر و مولتی ویتامین( پدیا بست)رو ۱ قطره چکان کامل  میدادم

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40