2733
2734

اگر کسی اطلاعی داره دریغ نکنه.  میشه با اعتراض دهکمون رو تغییر بدیم ؟ دیدین اطرافیانتون؟

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم دنبال شم ندیدم کسی چیزی بدونه،هنوز دارن قسط وام ی تومنی ازمون برمیدارن چقدر دزدن خدایی 

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
ما دهک چهاریم.  شماها دهک چند هستید؟

ما دهک  ۶ هستیم ولی واقعا وضعیت مالی ما حوریه که باید جزو سه تا اول باشیم نمیدونم چجوری دهک میزنن . با خودم میگم شاید اینا که سه تا بچه دارن و خونه و زمین ندارن بتونن دهکشون رو تغییر بدن

2740
خودم دیروز اعتراض زدم واس تغییر دهک ولی گفتن تا دوره بعدی دهک بندی،دهکتون عوض نمیشه

دوره بعدی کی میشه؟

من خودم دنبال شم ندیدم کسی چیزی بدونه،هنوز دارن قسط وام ی تومنی ازمون برمیدارن چقدر دزدن خدایی 

چرا دروغ میگین اخه. قسطش که خیلی وقته تموم شده. نمیشه که دلبخواهی باشه .مال همه از یه ماهی شروع میشهو تو یه ماه هم برداشتش تموم میشه

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

چرا دزد   قسط وامه دیگه  حساب کن ببین چقد برداشتن   ما دوتا یک تومنی گرفتیم دو تومن قسطا هم هنوز تموم نشده 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
امکان نداره🫤اون ک واس ۲سال پیش بود🤔

والله بخدا ،دروغ ک ندارم بگم

اون زمان اگه یادتون باشه دوتا وام ی تومنی دادن ،ما هم هر دوتاش رو گرفتیم  ینی مامانم گرفت. منو خواهرم یارانمون رو ازش جدا نکردیم هنوز،بعد این داستان ۳۰۰ و ۴۰۰ ک پیش اومد برا مامان من سه نفر رو ۷۶۵ ریختن تا الان ،گفتن قسط وام تا الانم تموم نشده بلا وام بود چی چی بود

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2706