2733
2734
عنوان

حرفهای زن همسایه وحال وهوای من

496 بازدید | 27 پست

شوهرم معتادوبی مسئولیت هست الان مدتیه افتاده زندان ومن بابدبختی خرج خودمودرمیارم،زن همسایه که حدود۵۰سالشه امروزبه بهونه دوخت چندتالباس اومده بودخونم ،،،به من گفت ازشوهرت طلاق بگیربروبایه مردخوب ازدواج کن یه آقاکه توروبذاره روسرش حاواحلواکنه پولدارباشه توکه ازخوشگلی چیزی کم نداری حیف تونیست میشنی توخونه این معتادچراصبوری میکنی ۱۰سال دیگه که پیرشدی بچه به دردت نمیخوره

الان من حالم دگرگون شده دلم اون. مردخوبی که اون میگفت میخوادولی ای دریغاکع درطالع من تنهایی وسختیه

😑😑یه آقاکه منودوس داشته باشه پولدارباشه منوبه همه چیزهمه کس ترجیح بده 😂😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشبختی ب پولداری نیست واقعا 

پول تا حدی خوبه ک ادم راحت زندگی کنه 

چون اطرافم خیلی دیدم ادمایی ک ۱۰۰ میلیون رقمی نیس براشون اما اسایش و ارامش هم ندارن 

اگ همسرت مرد خوبیه کمکش کن ترک کنه 

اگ نا امیدی ازش 

منم با نظر خانوم همسایه موافقم 

شاید بعد طلاقت شرایط برات بهتر شه 

شما ک همین الانشم داری زندگی تنهایی میچرخونی 

بعد جدایی هم میتونی زندگی کنی 

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2731
حالا هیچ مردی هم نباشه و‌نخوادت، باید حتما با این مرد زندگی کنی؟؟ بچه دارین؟ چند سالتونه؟

آره بچه دارم ۳۳سالمه

نه انقدتدزندگیم کمبودیه مردخوبودارم که این حرفهاحالموبدترکردچون میدونم هیچوقت دیگه هم همچین کسی نخواهدبود

ما تازه چند روزه نامزد کردیم نصف زنهای فامیل میگن پوا نداره بدرد نمیخوره تازه معتادم نیست خوش رو و خوش اخلاق با یکیشونم دعوا کردم (بزن بزن) زن عموم بود گفتم ختر ترشیدتو که ۳۵سالشه رو دادی به یه ادم ۵۵ساله زن و بچه دار هووش کردی داره حمالی زن مردمو میکنه پسرتم که زنش مهرشو گذاشت اجرا کم بوده بی خانمان شه چون همش میخاستی واسه بچه هات ادم پولدار بیاری بعد دعوامون شد 

ما تازه چند روزه نامزد کردیم نصف زنهای فامیل میگن پوا نداره بدرد نمیخوره تازه معتادم نیست خوش رو و خ ...

بحث سراینه که واست تلاش کنه همین اول که نمیشه بگی پول نداره پس به دردنمیخوره،وقتی ببینی تلاش نمیکنه وبهت اهمیت نمیده ازتنبلی بی پولع اونوقت میگی بدردنمیخوره

اسی تاپیک قبلیت رو خوندم 

واقعا چرا با ادمی ک کنارش امنیت جانی نداری میخوای زندگی کنی ؟؟؟ 

خدایی نکرده زبونم لال بلایی سر بچه هات بیاره چی ؟؟؟ سر خودت بلایی بیاره چی ؟؟؟ چراا داری کاری میکنی ک بعدا حسرت بخوری 

بخدا همین بچه هات بزرگ شن بهت میگن چرا جدا نشدی باعث شدی با این زندگی تلخ رو تجربه کنیم ! ب خودت ب جوونیت ب بچه هات رحم کن 

کسی ک توهم داره سر بریدن و کشتن واسش مث اب خوردنه 

تروخداااا محکم باش 

ازش جدا شو حضانت بچه هاتو بگیر 

خودت کار کن شده کارگری 

ولی قسم میخورم ارامش داری 

برو یه منطقه دیگه خونه بگیر ک ازت هیچ ادرس نشونی نداشته باشه 

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
اسی تاپیک قبلیت رو خوندم  واقعا چرا با ادمی ک کنارش امنیت جانی نداری میخوای زندگی کنی ؟؟؟  ...

الان که بدترم شده ازتوزندان خط ونشون میکشه که تومنودادی دست مامورا،اومدم میدونم چکارکنم

2706