2737
2734

گفتم واسه عید یه تغییری بدم بوتاکس پیشانی وچشم و یه سی سی ژل لب و یه سی سی خط خنده با دستمزد متخصص پوست جمعا شد ده خوب گرفته یا زیاده?

من  فقط لب شد ۷/۵

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندسی سی زدی?

ب بار زدم گفت یکو نیم زده ۲ تومن گرفت ولی هیچی نموند واسه ترمیم رفتم گفت برند خوب بزن سی سی ۵ و نیم اونو یه سی سی زد یکم بهتر شد ولی بازم همه میگن مشخص نیس انگار نزدی لب خودته😒

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ب بار زدم گفت یکو نیم زده ۲ تومن گرفت ولی هیچی نموند واسه ترمیم رفتم گفت برند خوب بزن سی سی ۵ و نیم ...

والا امروز اینم منو گیج کرد یه بار گفت سی سی ٤ بعد گفت دو اخر وردستش گفت دو نوع ژل بود یکی هر سی سی دو اون یکی دو و نیم بوتاکسم یک و هفتصد بعد که سوار ماشین شدم حساب کردم حدود ٤ دستمزد گرفته احساس کردم کلاه گذاشته سرم

والا امروز اینم منو گیج کرد یه بار گفت سی سی ٤ بعد گفت دو اخر وردستش گفت دو نوع ژل بود یکی هر سی سی ...

ای بابا دستمزد نمیگیرن ک همون پول ژل کافیه دیگه…😿

2738
چی بگم والا بعضیا انگار همونو میکشن رو قیمت ژل ...حیف من به این دکترش اعتماد دارم ولی میشناسمش پولکی ...

ای بابا  حالا ایشالله جذب نشه ..قشنگ بمونه برات .