2733
2734

خانم هایی که پسر نوجوون دارین چه مشکلاتی باهاش دارید؟؟

چطور برخورد میکنید که ازتون حساب ببره و به حرفتون گوش کنه؟؟

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واس من ۱۲/۵ سالشه ، بیشتر تو اتاقشه ،،کلا حرفمو‌گوش میده بچه ی خوبیه منتها تنبله اتاقشو تمیز نمیکنه 😐انقددددد باید بگم

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728
2738

باهاش راحتم گاهی به دلش راه میام

ولی بعضی وقتا پرخاش گردی می‌کنه فکر میکنه بزرگ شده همه چی میدونه از سنشه دیگه بهش زیاد پیله نمیکنم

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
خانما گل بچه هاتون تا ساعت چند مدرسه اونایی که بچه دبیرستان دارید 

۲ 

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
من مجردم ولي تاجايي كه ميدونم بايد با بچت دوست باشي جوري كه خودش همه مشكلاتش رو بهت بگه و بدونه ت ...

حرفت رو کاملا قبول دارم فقط این زمونه با قدیم خیلی فرق کرده بچه های قدیم بیشتر حرف گوش میدادن اما بچه های الان با گوشی و فضای مجازی چشم و گوشش شون باز شده من باهاش خیلی حرف میزنم هر جا به میلش نباشه دروغ میگه

خداوندا مرا به حال خود رها مكن