2752
2734

سیب زمینی بشدت تلخه مثل زهر حتی ته حلقم تلخههه آبشون هم تلخ کرده گوشت هم بد مزه حالا چیکار کنم من آخه حتی ته معدم میسوزه با اینکه سیب‌زمینی سالم بود ولی نمیدونم چرا تلخن

من قلبم با لبخندت میزنه🥰🥰                                                           من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداس...💖                           پدر از آسمان چه خبر مهمانی خدا تموم نشد برگردی؟؟😔😔🥲🖤❤                    آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند...😎                                                                                          منیم فنجانیم اورئیمین پاراسی خوش گلیبسن من و باباوین زندگیسینه🥰🥰💖❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید سیب زمینی سبز بوده

مه اصلا سالم بود 

من قلبم با لبخندت میزنه🥰🥰                                                           من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداس...💖                           پدر از آسمان چه خبر مهمانی خدا تموم نشد برگردی؟؟😔😔🥲🖤❤                    آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند...😎                                                                                          منیم فنجانیم اورئیمین پاراسی خوش گلیبسن من و باباوین زندگیسینه🥰🥰💖❤

سیب زمینی تلخ؟؟؟؟

لیمو عمانیت تلخ بوده. رفته به خورد سیب زمینیت. فک کردی اون تاخه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

دیگه خراب شده نمیشه کاری کرد

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
چی ریختی توش؟لیمو عمانی؟

نه بابا سیب زمینی تلخش کرده

سیب زمینی تلخ نشنیده بودم،چاشنی ها مثل دارچین وکمی ابلیمو وفلفل و...اضافه کن،نشد چاره ای نیس،جز پخت ...

نه منم یه مدت اکثر غذاهام تلخ شد فهمیوم از سیب زمینی خرید اون سریم بوده

هر چه از دوست رسد نیکوست...