2737
2734
عنوان

تجربه من در مورد ماسک زغال black mask

| مشاهده متن کامل بحث + 119285 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ مارکی خریدی میشع بگی

مال من سودا هست نزدم هنوزم مونده انتظارداشتم جوش های سرسیاه رو بینیمو دربیاره درنیاورد

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2731

سلام دوستان همسر من متاسفانه بعد از استفاده از بلک ماسک دو بر صورتش پر از جوش شده و خارش داره و بسیار استرس داره ایا  کسی تونسته مشکل حساسیتی جوش بلک ماسک رو پیدا کنه ؟ . حساسیت رو برطرف کنه ؟؟؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

سلام بعد چیکار کردی صورت منم همینجور شد

سلام دوستان همسر من متاسفانه بعد از استفاده از بلک ماسک دو بر صورتش پر از جوش شده و خارش داره و بسیار استرس داره ایا  کسی تونسته مشکل حساسیتی جوش بلک ماسک رو پیدا کنه ؟ . حساسیت رو برطرف کنه ؟؟؟ 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

من هم استفاده کردم صورتم خیلی ملتهب شد و جوشهای ریز زد

ممنون میشم راهنمایی کنید 

2738

سلام من توی خونه ماسک سیاه رو خودم درست میکنم خیلییی راحت وکم هزینه هست...توی یوتیوب کانال دارم به اسم Layla A

علاوه بر ماسک سیاه لوازم آرایشی دیگه ای هم آموزش میدم.که هم طبیعیه وهم کم هزینه وراحت.مثل پرایمر.کرم روز وشب.رژلب .انواع سرم .انواع تونر وغیره

https://youtu.be/NEys8jRA8G4

اینم لینک ماسک سیاه

روی لینک کلیک کنید واگه دوست داشتین عضو کانالم بشین حتما کانال رو سابسکرایب کنید ونظراتتونو برای من بنویسید

سلام من توی خونه ماسک سیاه رو خودم درست میکنم خیلییی راحت وکم هزینه هست...توی یوتیوب کانال دارم به اسم Layla A

علاوه بر ماسک سیاه لوازم آرایشی دیگه ای هم آموزش میدم.که هم طبیعیه وهم کم هزینه وراحت.مثل پرایمر.کرم روز وشب.رژلب .انواع سرم .انواع تونر وغیره

https://youtu.be/NEys8jRA8G4

اینم لینک ماسک سیاه

روی لینک کلیک کنید واگه دوست داشتین عضو کانالم بشین حتما کانال رو سابسکرایب کنید ونظراتتونو برای من بنویسید

من هم استفاده کردم صورتم خیلی ملتهب شد و جوشهای ریز زد

من مارک آموس وان استفاده میکنم و راضیم.  اولش پوست ملتهب هست ولی بعد کندن ماسک و شستن صورت با مرطوب کننده یا روغن آرگان چرب میکنم و خوب میشه...روی بینی هم خیلی راضی هستم...

من بعنوان موبر صورت هم استفاده میکنم...کرکهای صورت و قشنگ پاک میکنه و صورتم صاف و روشن میشه

آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه

با سلام

ماسک صورت زغالی هربکس مناسب برای  پوستهای خشک، آکنه، معمولی بوده و غنی از آنتی اكسيدان طبيعی همانند چای سبز، شيرين بيان و كالاندولا می باشد و سبب پاكسازی عميق منافذ پوست، حذف آكنه و جوش ها سر سياه،  لايه برداری ملايم و حذف سلول های مرده پوست، رفع چربی و آلودگی سطحی پوست می شود.

خب این مدل ارزونا خوب نیس اما ازامریکا مدل هس که فقط برای بینیه اون واقعا تاثیر داره .وماسک زغال اور ...

منم خریدم دوتا مایع هم توش بود،اول یکی مایع ها،بعد ماسک دوباره اونیکی مایع،پک بود،ب صورتتم میزنم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2706