2737
2739
عنوان

تجربه من در مورد ماسک زغال black mask

| مشاهده متن کامل بحث + 119285 بازدید | 52 پست
وای من یبار استفاده کردم همینوکه خریدم صورتم اینقدر نرم شد انگار پنبه هست تو نت نوشته هفته ای دوبار باید زده شه
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سودا خریدم خیلی راضی بودمً تمام جوشهای سرسیاهمو بخصوص بینیمو دراورد پوستمو صاف و سفید کرد
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
من موقع کندن دردخاصی نداشتم چون تازه اصلاح کرده بودم اگه مو باشه دردش بیچاره میکنه آدمو مثل موم میشه موهارو میکنه درد میگیره
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
پس اگه خوندی میدونی زغال فعال یه ماده پزشکیه که بعلت میل ترکیبی بالاش برای جذب الودگی استفاده میشه.مثلا تو اوررانس مسمومیت بعد شستشوی معده مقدار زیادی ازش به بیمار میخورونن. برای پوستم همینم.جذب الودگی و تمیزی پوست حالت ماسکشم پرزا رو میکنه. در همین حد باید ازش توفع داشته باشین من راضیم چون هرچقدر ارایشو پاک کنیم باز یه کمیش عمقی تره و با شستن پاک نمیشه
2738

من استفاده کردم خیلی عالی بود، هم جوشای سر سیاه روی بینی ایم رو خارج کرد هم جوشای زیر  پوستم رو هم اینکه پوستم فوق العاده نرم شد و شفاف.البته من بلک ماسک جانا رو استفاده کردم از فروشگاه اینترنتی بازنتی اونم با قیمت  ۷۵۰۰ تومن خریدم    داروخونه ۱۷ تومن عینشو قبلا خریده بودم    اینم صفحه اش https://www.bazenti.com/Products/1/ماسک-زغالی-جانا--Black-Mask-Jana

بلک ماسک جانا یک ماسک لایه بردار با کیفیت است که با از بین بردن پوست مرده صورت جوان و شاداب را به چهره شما هدیه میدهد شما میتوانید این ماسک را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی پرشام مارکت خریداری کنید

2706