2733
2734
عنوان

کیابچشون توکوچیکی باتب شدیدتشنج شدن والان خوب شدن توروخدابیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 31 پست
بچه برادرشوهر سابق من قرص دیگ ای میخورد.مث بچه شمابود

الان خوب شده خبرشوداریدتاچندسالگی تشنج میکردباتب شدید

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر مغز اعصاب ببرش...شاید نیاز به  mri یا نوار مغز داشته باشه....ایشالا هرچه زودتر خوب بشه نگر ...

الهی آمین ممنون عزیزم دعاکنیدبراش 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
بچت باتب شدیدیاتب خفیف تشنج شددوباره تشنج شده یانه الان چندسالشه؟ 

سلام پسر من هم  وقتی سرما میخوره تشنج می‌کنه ۸ سالشه

ولی دکتر دیازپام نداده اول شربت بود بعد شربت تاثیر نداشت قرص دپاکین داد تا بعد از دوماه ببرم پیشش تا نوار مغز بگیره ببینم قرص تاثیر داره یا نه 

امیدوارم هیچ بچه ای مریض نباشه 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
2731

خواهرزاده من کوچولو بود چند بار تب و تشنج کرد. دیگه د‌کتر براش فنوباربیتال تجویز کرد. تا ۵ یا ۷ سالگی خورد. خدا رو شکر دیگه خوب شد 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
سلام پسر من هم  وقتی سرما میخوره تشنج می‌کنه ۸ سالشه ولی دکتر دیازپام نداده اول شربت بود بعد ش ...

سلام عزیزم ازچندسالگی شروع شدواینکه باتب شدیدتشنج شدیاخفیف والان باتب شدیدمیشه یانه

سلام عزیزم ازچندسالگی شروع شدواینکه باتب شدیدتشنج شدیاخفیف والان باتب شدیدمیشه یانه

نه با تب نبود تقریباً ۳ سالش بود یه دفعه تو خواب بدنش سفت شد و هر چی صداش میکردم انگار منو نمی‌شناخت 

بله الان بیشتر وقتی سرما میخوره و یا تب می‌کنه تشنج می‌کنه اوایل خیلی زود زود تشنج میکرد ولی الان شکر خدا کمتر شده

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹

سلام خوبی تب و تشنج خیلی خطرناک نیست دوروز اول بیماریهای تب دار حواست بهش باشه و دیازپامو بده بعد کم کم خود دکتر قطعش می‌کنه نوه دایی من یکسالش بود تشنج کرد الان نه سالشه و دیگه تکرار نشده خدارو شکر

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی
سلام خوبی تب و تشنج خیلی خطرناک نیست دوروز اول بیماریهای تب دار حواست بهش باشه و دیازپامو بده بعد کم ...

سلام بچه ی من ازیک سال وهشت ماهگی باتب شدیدتشنج کردالان پنج سال ونه ماهشه وقتی تبش بالامیره یعنی به چهل که برسه تشنج میکنه نمیدونم این تشنجش تاکی وچه سنی خوب میشه موندم واکسن مدرسشوچطوربزنم 

سلام بچه ی من ازیک سال وهشت ماهگی باتب شدیدتشنج کردالان پنج سال ونه ماهشه وقتی تبش بالامیره یعنی به ...

دکترش پس چی میگه،معمولا تا ده یازده سالگی باید قطع شه کلا

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی
دکترش پس چی میگه،معمولا تا ده یازده سالگی باید قطع شه کلا

یکی میگفت پنج یکی شش یکی هفت