2733
2734
عنوان

من که نفهمیدم حرف خواهرشوهرمو...شما اگه متوجه شدید به منم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 83 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر بار اوله میرید خونه اش خوب بهتره کادو بدید قضیه عیدی که جداست برای،شما هم فرقی نمیکنه چه تنهایی برین چه دسته جمعی ...بنابراین بهش فکر نکن بذار مادر دختر هرکاری دلشون میخواد بکنن جاریتم کار بدی میکنه نقشه میریزه تو مشارکت نکن
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من به جاریمم گفتم اون مدلش همینه سختشه مهمونی دادن من خودم ازش توقع ندارم چون سرکار هم میره خدایی سخته ولی اینوه میگه چون اونا دونه ای اومدن شما هم اونجوری بیاین بهم بر میخوره
سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد
قاعدتا سخت نباید باشع ولی وقتی به زبون اومده دیگه حتما یه درد و مشکلاتی داره شاید شوهرش بعدا مجبورش میکنه فامیلای اونور هم دعوت کنه شام و ناهار شاید قبلا فامیلای شوهرشو جواب کرده حالا از شوهرش خجالت میکشه فامیلای خودشو شام بده کلا ارزش فکر کردن نداره بابا بیخیالش
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بیهتر جان حتما مثل من چاق و تن پروره بخدا من امشب 50 تا کوکو درست کردم با این تنبلیم ،،،،،
آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
به نظرم شما اگه لازم میبینید کادو بدید اگر نه که کاری به حرف مادرشوهرت نداشته باش.درمورد مهمونی دادنم هرجور صاحب خونه راحتتره!خونشه میزبانه اختیار داره بگه کی وقت داره مهمون بیاد و میتونه میزبانی چند نفر رو بکنه!اینکه اینحرفا رو نداره.خب معلومه نمیخواد زحمت بکشه‌
دستم تو دوست یاره...قلبم چه بی قراره...
2706