2737
2734
عنوان

شما جای من باشید چی کار می‌کنید؟

133 بازدید | 12 پست

بعد به دنیا اومدن فرزندم. که الان 8 ماهه هست خواهر برادرای همسرم دیدن بچه اومدن به جز یکی از خواهرشوهرام که سفر بود و زنگ زد وگفت از سفر برگرده میاد الان دو ماهه برگشته اما یه زنگ هم نزده  حالا هر دو هفته میرفتیم خونه مادرشوهرم اما اصلا دوست ندارم وقتی اون میاد اونجا من هم با بچم برم که این جوری ببینه یعنی میگم حرصم میگیره که نیومد دیدنم و من بچم رو بردم دیدنش  شما باشید چه رفتاری پیشه میکنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه که کلا نبینیش ولی اگه بود تیکه بنداز 

خواست بیاد بچه رو بغل کنه از زبون بچه بگو عمه خانوم دو ماهه منتظرت بودیم نیومدی خودم اومدم دیدنت ، بذار شرمنده شه 

اونم کاری چیزی داشت شما نرو

🤍🌱
2731

چرا اینقدر زندگی رو سخت میگیرید واقعا 

اینقدر حساس نباشید والا دلش نخواسته نیومده براتون مهم نباشه اما خب یه مقدار باهاش سنگین رفتار کنید 

من خودم ته اینکارا بودم سریع حساس میشدم اما واقعا هیچی توش نیست و معمولا طرفتون اصلا هم متوجه ناراحتی شما نمیشه بعد هم شاید واقعا یه مشکلی داشته باشه

2738
بله دیگه.میگی ها نمی‌خوام بچمو ببرم ببینه.تو خونه مادر شوهرت اتفاقی میبینه دیگه.بنظرم مهم نیس

مهم نیست ولی برای خودشون چیزی پیش میاد مادرشوهرم مجبور میکنه مارو بریم عیادتش

مهم نیست ولی برای خودشون چیزی پیش میاد مادرشوهرم مجبور میکنه مارو بریم عیادتش

ما اینجور چیزا رو به مادرشوهرم گلگی میکنم ، چون میدونم به گوشش میرسونه ، و بعد تو شرایط مشابه ، مثل خودشون رفتار میکنم 

ما اینجور چیزا رو به مادرشوهرم گلگی میکنم ، چون میدونم به گوشش میرسونه ، و بعد تو شرایط مشابه ، مثل ...

اتفاقا به شوهرم گفتم به مادرش بگه منم خودم به خواهرشوهر بزرگم گفتم صددرصد منم جبران میکنم

اتفاقا به شوهرم گفتم به مادرش بگه منم خودم به خواهرشوهر بزرگم گفتم صددرصد منم جبران میکنم

آره دیگه ما اوایل ، تا بچه ی کوچیک خواهرشوهرم مریض میشد باید خانوادگی میرفتیم عیادت با دست پر ، ولی من زایمان میکردم دیر میومد ، اهمیت نمیداد ، منم شدم مثل خودش