2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به من گفتن سه روز بعد ، گیج شدم سه شنبه ک زایمان چهارشنبه که ترخیص یعنی پنج شنبه ببرم ؟

به نظر من شنبه برو. ولی نگران نباش همون روز که به دنیا میاد تو بیمارستان بهت میگن کی باید بری برای آزمایش

به نظر من شنبه برو. ولی نگران نباش همون روز که به دنیا میاد تو بیمارستان بهت میگن کی باید بری برای آ ...

والا ی قضیه دیگه هم هست مادرشوهرم میخواد آویزون من بشه بیاد خونمون میخوام بهونه کنم برم بیمارستان بلکه جمع کنه بره

بذار بیاد همه کارای بچه رو هم بسپر بهش مخصوصا شستشو و آروغ گرفتن

نمیکنه زرنگ تر ازین ها، پیر ،خودش می‌زنه به مریضی برا مهمونی میاد ک ی گوشه بشینه فقط دستور بده بگه اینطور کن اون طور کن

2738

عموما سه روز بعد

مگه اینکه بچه کمی زردشه خودت زودتر بفهمی

پسرمن دو روزه بود صورتش زرد شد.فقط من متوجه شدم،بقیه بااونهمه تجربه گفتن نه،حساس شدی

از اولین روز مادر شدن،فقط وفقط خودت حال بچتو میفهمی😉

نمدونم چرا هی تعلیق میشم🙄🥴
عموما سه روز بعد مگه اینکه بچه کمی زردشه خودت زودتر بفهمی پسرمن دو روزه بود صورتش زرد شد.فقط من مت ...

والا این پیر پاتالا نیان فقط از راه دور دعاگو باشن کافیه بودنشون فقط مزاحمت و ادعا تجربه ،