2737
2734

سلام خانوما

من واسه باردار شدن تصمیم نداشتم و ندارم اما خب از یه طرفم دوست دارم...

حالا از آخرین باری که باید پریود میشدم چهار روز گذشته و علائمی هم مثل کمر درد و تیر کشیدن زیر دلم مخصوصا سمت راست شکم و سرگیجه دارم

بیبی چک زدم به نظرم منفی بود چون یه هاله ی خیلیییی کم رنگ درحدی که به زور مشخص میشد افتاد

حالا به نظر شما باردارم؟ 

نیاز به آزمایش هست؟

پ.ن 4 ماه پیش هم یه جنین سقط کردم🥲💔

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

احتمالا بارداری

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما آزمایش بده،منم پسرمو باردار بودم تست اصلا نشون نمیداد

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
دو تا خط افتاد دیگه ؟ یکی پررنگ یکی خیلی کمرنگ ؟ مبارکه 😁 برو آزمایش 

آره ولی خیلیی کم رنگ بود طوری که به سختی دیدم و بیشتر از چهار دقیقه شد

اما سری قبل فورا دوتا خط پررنگ افتاد زیر سه دقیقه و باردار بودم

اما حالا شک دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بی بی چک خیلی دیر جواب میده 

مال من یکماه بعد از نزدیکی تازه مثبت شد 

اونم خنده دار بود . من بی بی چک استفاده میکردم یه خط میفتاد. مینداختم سطل زباله سرویس . سه هفته بعدش داشتم خالی میکردم سطلو دیدم هرچی بی بی چک اون تو هست همه دو خطی هستن   

2738
حتما آزمایش بده،منم پسرمو باردار بودم تست اصلا نشون نمیداد

هوم بعضی وقتا اذیت میکنه 

هر مدلی هم که میزنی بازم باید بری آزمایش🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره ولی خیلیی کم رنگ بود طوری که به سختی دیدم و بیشتر از چهار دقیقه شد اما سری قبل فورا دوتا خط پرر ...

حالا باز بذار دو روز دیگه بگذره بازم بی بی چک بزن 

اگر شوهرت مشکل اسپرم داره فردا برو آزمایش ممکنه باردار باشی با شیاف و آسپرین بتونی نگهش داری 

چرا سقط کرد؟ اگه سی نه هاتم حساس شده درد میکنه احتمالا بارداری

رفتم دکتر گفت حواست باشه خیلی رفت آمد نکن و استراحت مطلق

نمی دونم چیشد که یه روز خیلی کار کردم و چیزای سنگین بلند کردم که فهمیدم ای دل غافل🥺...

آره حس میکنم حساس شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی چک خیلی دیر جواب میده  مال من یکماه بعد از نزدیکی تازه مثبت شد  اونم خنده دار بود ...

خسته نباشی واقعا❤😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا باز بذار دو روز دیگه بگذره بازم بی بی چک بزن  اگر شوهرت مشکل اسپرم داره فردا برو آزمایش م ...

باشه عزیزم

ممنونم از راهنماییت😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوم بعضی وقتا اذیت میکنه  هر مدلی هم که میزنی بازم باید بری آزمایش🤦🏻‍♀️

دقیقا،شاید باورت نشه هشت ماه گوله همین بی بی چکو خوردم،چون منفی میشد میگفتم باردار نیستم حتما مریضی گرفتم🤷

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️